Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#10797

ARKADAŞLAR - 60 LVL BEDENSEL SAVAŞÇI + 31 LVL OKÇU (BERABER)

Selamun aleykum. Sitenin en güvenilir mağazasına hoşgeldiniz dostlarım. Güvenilir diyorum çünkü hesapları elden vermek yerine, siz satın alıp bu sitenin canlı desteğinden bizzat alıyor ve aldığınız hesap ve paranızı da güvence altına almış oluyorsunuz.Hesap hakkında birkaç şey yazmak gerekirse de bizzat kendi emeğimle 2 hesabı da saatlerce kastım. Zaten kasıp, satıyorum. Envanterdekileri hiç kullanmadan direk alıcıya veriyorum. Genç kahramanlar görevinin verdiği 60 LVL silahının şu an alan için ...

  • İlan 2 hafta önce güncellendi.
  • Kalan süre hesaplanıyor.
  • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
kasarvesatar kasarvesatar 0 başarılı işlem
2
İlan Ücreti
19.00 ₺

Selamun aleykum. Sitenin en güvenilir mağazasına hoşgeldiniz dostlarım. Güvenilir diyorum çünkü hesapları elden vermek yerine, siz satın alıp bu sitenin canlı desteğinden bizzat alıyor ve aldığınız hesap ve paranızı da güvence altına almış oluyorsunuz.

Hesap hakkında birkaç şey yazmak gerekirse de bizzat kendi emeğimle 2 hesabı da saatlerce kastım. Zaten kasıp, satıyorum. Envanterdekileri hiç kullanmadan direk alıcıya veriyorum. Genç kahramanlar görevinin verdiği 60 LVL silahının şu an alan için 14 gün süresi hala vardır (bu süre ilanı koyduğum zaman yani 24.05.2021 için geçerlidir. Her geçen gün süre daralmaktadır. Bu nedenle almak isteyen arkadaşlar acele etsinler). Bu silahla birkaç günde rahat 70'e kasar ve 70 lvl silahını alırsınız. Her 10 LVL'de bir verilen bu silahlar onlarca WON değerindedir. Sizi büyük harcamalardan kurtarır.

Tertemiz hesaptır, tek kullanılmalık geçici mail adresiyle hesap oluşturulmuştur, bu nedenle hesaba kimse giremez. En yukarıdaki kısımda belirttiğim gibi, satın aldıktan sonra sitedeki canlı desteğe bağlanır ve çara girersiniz, ardından kendi mail adresinizi yazar, değiştirirsiniz. Depo şifresiyle birlikte vereceğim. Satıştan sonra herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Ben kastım ve satıyorum. Gerisine karışmam. Alana hayırlı olsun, selamlar dostlarım.


Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.