Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#10797

ARKADAŞLAR - 60 LVL BEDENSEL SAVAŞÇI + 31 LVL OKÇU (BERABER)

Selamun aleykum. Sitenin en güvenilir mağazasına hoşgeldiniz dostlarım. Güvenilir diyorum çünkü hesapları elden vermek yerine, siz satın alıp bu sitenin canlı desteğinden bizzat alıyor ve aldığınız hesap ve paranızı da güvence altına almış oluyorsunuz.Hesap hakkında birkaç şey yazmak gerekirse de bizzat kendi emeğimle 2 hesabı da saatlerce kastım. Zaten kasıp, satıyorum. Envanterdekileri hiç kullanmadan direk alıcıya veriyorum. Genç kahramanlar görevinin verdiği 60 LVL silahının şu an alan için ...

 • İlan 5 ay önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
kasarvesatar kasarvesatar 0 başarılı işlem
2
İlan Ücreti
19.00 ₺

Selamun aleykum. Sitenin en güvenilir mağazasına hoşgeldiniz dostlarım. Güvenilir diyorum çünkü hesapları elden vermek yerine, siz satın alıp bu sitenin canlı desteğinden bizzat alıyor ve aldığınız hesap ve paranızı da güvence altına almış oluyorsunuz.

Hesap hakkında birkaç şey yazmak gerekirse de bizzat kendi emeğimle 2 hesabı da saatlerce kastım. Zaten kasıp, satıyorum. Envanterdekileri hiç kullanmadan direk alıcıya veriyorum. Genç kahramanlar görevinin verdiği 60 LVL silahının şu an alan için 14 gün süresi hala vardır (bu süre ilanı koyduğum zaman yani 24.05.2021 için geçerlidir. Her geçen gün süre daralmaktadır. Bu nedenle almak isteyen arkadaşlar acele etsinler). Bu silahla birkaç günde rahat 70'e kasar ve 70 lvl silahını alırsınız. Her 10 LVL'de bir verilen bu silahlar onlarca WON değerindedir. Sizi büyük harcamalardan kurtarır.

Tertemiz hesaptır, tek kullanılmalık geçici mail adresiyle hesap oluşturulmuştur, bu nedenle hesaba kimse giremez. En yukarıdaki kısımda belirttiğim gibi, satın aldıktan sonra sitedeki canlı desteğe bağlanır ve çara girersiniz, ardından kendi mail adresinizi yazar, değiştirirsiniz. Depo şifresiyle birlikte vereceğim. Satıştan sonra herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Ben kastım ve satıyorum. Gerisine karışmam. Alana hayırlı olsun, selamlar dostlarım.

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Benzer İlan Bulunamadı.

Bu ilana benzer bir ilan bulamadık.
Hemen bir ilan oluşturmak için alttaki butona tıklayın.

İlan Oluştur

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Eğer item veya Yang alışverişi yapıyorsa ürünü satın alma aşamasındayken karakter adı ve teslimat bölgesi seçimi yapması istenir. Bu işlemleri yaptıktan sonra satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "sattıklarım" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Satıcı eğer İtem veya Yang satıyorsa siparişlerim sayfasında gözüken karakter adı ve teslimat bölgesine giderek ürünü alıcıya teslim eder. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem siparişlerim sayfasından, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.
 2. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 3. Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.
 4. İtemPazar ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.
 5. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 6. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.
 7. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 8. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.