Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#10795

BAGJANAMU - 60 LVL BEDENSEL SAVAŞÇI (6.7 M İLE BİRLİKTE)

Selamun aleykum. Bizzat kendi emeğimle hesabı saatlerce kastım. Zaten kasıp, satıyorum. İçindeki itemler ve 6.7 M para ile birlikte vereceğim. Genç kahramanlar görevinin verdiği 60 LVL silahının şu an alan için 14 gün süresi hala vardır (bu süre ilanı koyduğum zaman yani 21.05.2021 için geçerlidir. Her geçen gün süre daralmaktadır. Bu nedenle almak isteyen arkadaşlar acele etsin). Bu silahla birkaç günde rahat 70'e kasar ve 70 lvl silahını alırsınız. Her 10 LVL'de bir verilen bu silahlar onlarca...

  • İlan 2 hafta önce güncellendi.
  • Kalan süre hesaplanıyor.
  • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
kasarvesatar kasarvesatar 0 başarılı işlem
2
İlan Ücreti
19.00 ₺

Selamun aleykum. Bizzat kendi emeğimle hesabı saatlerce kastım. Zaten kasıp, satıyorum. İçindeki itemler ve 6.7 M para ile birlikte vereceğim. Genç kahramanlar görevinin verdiği 60 LVL silahının şu an alan için 14 gün süresi hala vardır (bu süre ilanı koyduğum zaman yani 21.05.2021 için geçerlidir. Her geçen gün süre daralmaktadır. Bu nedenle almak isteyen arkadaşlar acele etsin). Bu silahla birkaç günde rahat 70'e kasar ve 70 lvl silahını alırsınız. Her 10 LVL'de bir verilen bu silahlar onlarca WON değerindedir. Sizi büyük harcamalardan kurtarır.

Tertemiz hesaptır, tek kullanılmalık geçici mail adresiyle hesap oluşturulmuştur, bu nedenle hesaba kimse giremez çünkü bu tür hesaplar birkaç saat sonra deaktif olur. Çara girersiniz ve kendi mail adresinizi yazar, değiştirirsiniz. Depo şifresiyle birlikte vereceğim. Satıştan sonra herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum. Ben kastım ve satıyorum. Gerisine karışmam. Alana hayırlı olsun, selamlar dostlarım.


Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.