Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#10810

barbaros satılık hesaplar

121 lwl BedenselHava-Öfke-Çevirme P diğer skiler m8 civarındaSuikast Misillemesi 10dan fazlaLisanlar-Dönüşüm-At-Maden fullLiderlik M6 civarı-tamlık m olmak üzereBiyolog tugiys bitmek üzere19 gün civarı Manu- 3 gün civarı domuz mevcut2 aydan fazla offline Pazar mevcutAura-blok sersem güç50 civarı saldırı 15 civarı savunma 35 civarı can markası 35 civarı ejderha parşomeni 30 civarı kutsama küresi başka büsürü ıvır zıvır100 lwl civarı meley pet3 envanter civarı envanter açık+16 civarı olta mev...

 • İlan 3 ay önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
abuzeruzun abuzeruzun 0 başarılı işlem
1
İlan Ücreti
4000.00 ₺

121 lwl Bedensel

Hava-Öfke-Çevirme P diğer skiler m8 civarında

Suikast Misillemesi 10dan fazla

Lisanlar-Dönüşüm-At-Maden full

Liderlik M6 civarı-tamlık m olmak üzere

Biyolog tugiys bitmek üzere

19 gün civarı Manu- 3 gün civarı domuz mevcut

2 aydan fazla offline Pazar mevcut

Aura-blok sersem güç

50 civarı saldırı 15 civarı savunma 35 civarı can markası 35 civarı ejderha parşomeni 30 civarı kutsama küresi başka büsürü ıvır zıvır

100 lwl civarı meley pet

3 envanter civarı envanter açık

+16 civarı olta mevcut

Kostümsüz 75 rüzgar dayanıklılığı

Kostümsüz 40 ateş(bilezik ve kaskta ateş yok)

satış sadece bursa içi elden olacaktır foto video vs istemeyin. alma niyetiyle gelen kişinin yol parasını da ben karşılarım

Parça parça itemlerle mevcuttur

Mükemmel yeşim-parlak yakut –diğerleri mat mitsi set mevcuttur

Bloklu itemleri takınca +75 blok oluyor.

Sağlam bir Eldiven de var ama görev yapılı olmadığından giyilmiyor

metiniki539 gmail hesabından bana ulaşabilirsiniz

30 wluk satılık item 25+ w da nakit mevcut

+4k civarı marka mevcut

Karanlık+buzlu tılsım

Karanlık + böcekli tılsım ayrı mevcuttur

61 lwl büyülü sura skiler m7 civarında efso simya setli 3. Kat canavarı, savaşçıyla itemleri değişerek kullanıyordum. Biyolog buz topuna geçmek üzere

110 lwl şaman kutsama kritik p 25civarı kritik 45 civarı kutsama veriyor itemleri de ona göre statülü

Diğer skileri m8 civarı, biyolog tugiyste

benim hesabım sadece itemler 700 wondan fazla eder fiyatlandırmayı won satış fiyatı + karakterler için bi fiyat üzerinden birlikte bi fiyatlandırma yaparız sonra biraz indirim ile belirleriz

 

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcının henüz bir satış tecrübesi bulunmuyor, Satıcı değerlendirmesi satış işlemi yapıldıktan sonra alıcının satıcıyı değerlendirdiği bir platformdur.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

Benzer İlan Bulunamadı.

Bu ilana benzer bir ilan bulamadık.
Hemen bir ilan oluşturmak için alttaki butona tıklayın.

İlan Oluştur

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Eğer item veya Yang alışverişi yapıyorsa ürünü satın alma aşamasındayken karakter adı ve teslimat bölgesi seçimi yapması istenir. Bu işlemleri yaptıktan sonra satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "sattıklarım" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Satıcı eğer İtem veya Yang satıyorsa siparişlerim sayfasında gözüken karakter adı ve teslimat bölgesine giderek ürünü alıcıya teslim eder. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Ürününüz satın alındıktan sonra teslim etmeniz gereken kişinin nicki (oyun içi ad) size sistem tarafından hem siparişlerim sayfasından, hemde açılan sohbet başlığından iletilecektir.
 2. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 3. Teslimat için size verilen nicke (oyun içi ad) dikkat ediniz. Nickin benzeri veya başka bir nickle gelen olursa ürünü teslim etmeyin. Hemen canlı desteğe bağlanarak durumu bildirin.
 4. İtemPazar ekibi size oyun içerisinden asla PM (mesaj) atmaz. Canlı destek harici kimseyle konuşmayın. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere item, gold, hesap bilgilerinizi vermeyin.
 5. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 6. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Sitemiz üzerinden konuşursanız dolandırılmazsınız ve size her zaman destek sağlayabiliriz.
 7. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 8. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.