Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Ücretsiz Nitro Metodları (GARANTİ NİTRO 2023)
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#52328

Ücretsiz Nitro Metodları (GARANTİ NİTRO 2023)

BU NİTRO METODLARI SAYESİNDE ARTIK SENDE NİTRO ALABİLECEKSİN NİTRO ABONELİN VARSADA SÜRESİNİ UZATA BİLİRSİN (İSTER 1 AY İSTER 1 YIL)BEN ONLINE DEĞILKEN BILE ALABILIRSINIZ. ALDIĞINIZ AN OTOMATİK OLARAK SİZE VERİLİRBÜTÜN METHODLAR TOPLAM 100 TL'YE SATILABİLİR! SADECE 10 TLKISA SÜRELİĞİNE %50 İNDİRİM KAÇIRMAYIN !! (İndirim bıtiş tarihi 25/01/2023 18:00)KAÇIRAN PİŞMAN OLUR SINIRLI STOK ! (Sadece 20 Adet Stok Var Kaçırmayın)YANINDA HEDİYE OLAN EFSANE METODLAR >>>Üc...

Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Nitro Süresi: 1 Ay
 • İlan 6 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Aliyslz Aliyslz 0 Başarılı İşlem
3
İlan Ücreti
10,00
Teslimat Süresi : 24 Saat içerisinde
Nitro Süresi: 1 Ay

BU NİTRO METODLARI SAYESİNDE ARTIK SENDE NİTRO ALABİLECEKSİN NİTRO ABONELİN VARSADA SÜRESİNİ UZATA BİLİRSİN (İSTER 1 AY İSTER 1 YIL)

BEN ONLINE DEĞILKEN BILE ALABILIRSINIZ. ALDIĞINIZ AN OTOMATİK OLARAK SİZE VERİLİR

BÜTÜN METHODLAR TOPLAM 100 TL'YE SATILABİLİR! SADECE 10 TL

KISA SÜRELİĞİNE %50 İNDİRİM KAÇIRMAYIN !! (İndirim bıtiş tarihi 25/01/2023 18:00)

KAÇIRAN PİŞMAN OLUR SINIRLI STOK ! (Sadece 20 Adet Stok Var Kaçırmayın)

YANINDA HEDİYE OLAN EFSANE METODLAR >>>Ücretsiz telefon doğrulama metodu (TÜM Sitelerde Ve Uygulamalarda)

Sınırsız discord hesabı açma metodu

Owo Kasma Metodu

14x Boost metodu

Spotify premium alma metodu

Netflix üyelik metodu

Nitro alma Metodları

Toplam 11 metod (6 adet nitro metodu , 5 hediye metod)

1.0 / 10
Güvenilirlik
1
Teslimat
1
İletişim
1
Memnuniyet
1

kötü

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
Ücretsiz Nitro Metodları (GARANTİ NİTRO 2023) başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.