Biz Kimiz ?

İtempazar.com Türkiye'deki Metin2 oyuncularının diledikleri ürüne kolay ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Oluşturduğumuz ilan pazarına her üyemiz ücretsiz şekilde ilan ekleyebilir ve satış yapabilir. İtempazar üzerinde yapacağınız bütün alışverişlerde paranız bizim güvencemizdedir.

Düşük komisyon oranlarımız ve güvenli ilan ticaret sistemimiz ile sizi kötü niyetli kişilerden koruyoruz.

Bunun yanı sıra, Metin2 TR ve Metin2 PvP sunucularında Ejder Parası (EP) satışları İtempazar güvencesiyle gerçekleşmektedir.

Ne Yapıyoruz ?

İtemPazar.com olarak bir ilan pazarı oluşturduk. Bu pazara sitemize üye olan herkes ücretsiz şekilde ilan ekleyebilir. Alıcı ve satıcı arasında gerçekleşen ticarette İtemPazar.com bir güven köprüsü oluşturur.

Bu sayede ticaretinizi hem hızlı hem güvenli şekilde gerçekleştirirsiniz.

Bunun yanı sıra sitemizde Epin ürünleri satışı mevcuttur. Metin2 Ejder Parası, Steam Cüzdan Kodu, League of Legends RP, Zula Altını, PUBG Mobile Uc gibi sanal ürünler uygun fiyatlardan satılmaktadır.

Vizyonumuz

Sektörü sürekli takip ederken müşterilerimize standartın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak.

Gelişmiş yazılım desteğimiz ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak, sektörün en güvenilir ve en önde gelen kuruluşu olmak.

Oyuncu Pazarı

itempazar.com'da Metin2 ile ilgili tüm dijital ürünlerinizi hızlı ve güvenli şekilde satabilirsiniz.

Başlıca satış yapabileceğiniz ürünler;

  • Metin2 Hesap (Char) Satışı
  • Metin2 İtem Satışı
  • Metin2 Yang, Won Satışı