Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
LOL ULTRA VİP 100-500 SKİN ARASI HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#29424

LOL ULTRA VİP 100-500 SKİN ARASI HESAP

LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYUP SATIN ALINIZBU FİYATA BU KADAR UYGUNU YOK!!EN AZ 100 EN FAZLA 500 SKİN ÇIKMAKTADIR7/24 DESTEK VEİRLMEKTEDİROTOMATİK TESLİMATTIR1 HESAP 1 KİŞİYE SATILIR. HESAP BİLGİLERİ HATALI BANLI VEYA CEZA VARSA DEĞİŞİM YAPILIR.VAAD EDİLEN SKİNDEN AZ ÇIKARSA YENİ HESAPLA DEĞİŞİM YAPILIR.Hesaplar EUW SunuculudurDeğişim DurumlarıHESABIN İÇİNDE BİRİSİ VAR İSE DEĞİŞİM YAPILIR (VİDEO GEREKMEKTE)

 • İlan 9 saat önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
MerlyShop MerlyShop 220 Başarılı İşlem
12
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
9.99 ₺
Stok 43

LÜTFEN AÇIKLAMAYI OKUYUP SATIN ALINIZ

BU FİYATA BU KADAR UYGUNU YOK!!

EN AZ 100 EN FAZLA 500 SKİN ÇIKMAKTADIR

7/24 DESTEK VEİRLMEKTEDİR

OTOMATİK TESLİMATTIR

1 HESAP 1 KİŞİYE SATILIR. 

HESAP BİLGİLERİ HATALI BANLI VEYA CEZA VARSA DEĞİŞİM YAPILIR.

VAAD EDİLEN SKİNDEN AZ ÇIKARSA YENİ HESAPLA DEĞİŞİM YAPILIR.

Hesaplar EUW Sunuculudur

Değişim Durumları

HESABIN İÇİNDE BİRİSİ VAR İSE DEĞİŞİM YAPILIR (VİDEO GEREKMEKTE)

5
Genel Ortalama
4.8
Güvenilirlik
4.9
Teslimat
4.8
İletişim
5.6
Memnuniyet
BarisKorkmaz
BarisKorkmaz
3 Tane hesap verdi hiç birinde hayır yok güvenmeyin
KenanTarhan
KenanTarhan
hesap perma banlı çıktı
SaitYasar
SaitYasar
İlk başta çok inanmadım ama hesap bomba çok teşekkür ederim
MrWaLkErX
MrWaLkErX
Bu adam salak şerefaiz aldım hiç bakmadı aldığım gibi durumu yazdım ama bu şerefsiz 1hafta garanti var dedi
Deathwarrior
Deathwarrior
Banlı hesap elıme ulastı teseekur ederım
Jozef
Jozef
Hesap sınırsız banli cikti
Kazmito
Kazmito
Dolandırıcı inanmayın
hmdkntr99
hmdkntr99
anında teslim ve kaliteliydi emek var
hmdkntr99
hmdkntr99
anında teslim ve kaliteliydi
Rexua
Rexua
2 gündür hiç mesaj yazmadı ve değişim yapmadı
Sameterio
Sameterio
1 kere godnerdi 0 skin 1 kere daha gönderdi banlı almayin
cugulimami
cugulimami
Aldığım hesap askıya alinmiş almayın
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.