Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilan satıldı.

İlan bir kullanıcı tarafından satın alındığı için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

6100 TL DEĞERİNDE VALORANT HESABI
6100 TL DEĞERİNDE VALORANT HESABI
6100 TL DEĞERİNDE VALORANT HESABI
6100 TL DEĞERİNDE VALORANT HESABI
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#89796

6100 TL DEĞERİNDE VALORANT HESABI

HESAPTA BULUNAN ANİMASYONLU SKİNLERRGX CLASSICSİHİRPUNK GHOSTSHERIFF: IŞIK MUHAFIZLARI İYON PROTOKOLSPECTRE: RGXGUARDIAN: FATİHPHANTOM:CHAMPIONS 2022 BLASTX ONİ İYON RGXVANDAL: KAOSUN BAŞLANGICI YAĞMACI ASİL KÖKEN YİTİK NEPTÜN ONİ DELİPOP IŞIK MUHAFIZLARI RGXOPERATOR: EJDER VE RGXBIÇAK: VCT LOCK/IN ASİL KARAMBİT RGX KELEBEK RGX KATANA YAĞMACI KARAMBİTGERİ KALAN SİLAHLARDA BATTLEPASS SKINLERİ VAR

Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Altın
Tüm detayları gör
 • İlan 4 gün önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Bugra07 Bugra07 1 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
1.630,00
Teslimat Süresi : 6 Saat içerisinde
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Evet
Lig: Altın
Bağlı LoL Hesabı: Yok

HESAPTA BULUNAN ANİMASYONLU SKİNLER

RGX CLASSIC

SİHİRPUNK GHOST

SHERIFF: IŞIK MUHAFIZLARI İYON PROTOKOL

SPECTRE: RGX

GUARDIAN: FATİH

PHANTOM:CHAMPIONS 2022 BLASTX ONİ İYON RGX

VANDAL: KAOSUN BAŞLANGICI YAĞMACI ASİL KÖKEN YİTİK NEPTÜN ONİ DELİPOP IŞIK MUHAFIZLARI RGX

OPERATOR: EJDER VE RGX

BIÇAK: VCT LOCK/IN ASİL KARAMBİT RGX KELEBEK RGX KATANA YAĞMACI KARAMBİT

GERİ KALAN SİLAHLARDA BATTLEPASS SKINLERİ VAR

Değerlendirme Yok

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.