Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
PASİF | ASİL SET | YĞMCI BIÇ | SPCTRM GURDYN
PASİF | ASİL SET | YĞMCI BIÇ | SPCTRM GURDYN
PASİF | ASİL SET | YĞMCI BIÇ | SPCTRM GURDYN
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44873

PASİF | ASİL SET | YĞMCI BIÇ | SPCTRM GURDYN

Hesap Rankı Plat 3HESAP TR SUNUCUSUDURPASİF HESAPTIRDiğer Sitelerde +30 Ve +15 Satışlarımız Vardır.HESAP SADECE 1 KİŞİYE SATILIRHesabın İçindeAsil SetYağmacı HançerSpectrum Guardian Yitik Operator SADECE ÖNEMLİLER YAZILMIŞTIR DİĞER SİLAHLARDA BATTLEPASS SKİNİ VARDIRHesap Mailsiz Olup Ömür Boyu Garantisi VardırHesap Kalıcı Banlı ÇıkarsaŞifresi DeğişirseEŞDEĞER BİR HESAP İLE DEĞİŞİM VARDIR!Ben Aktif Değil İken İlanı Alabilirsiniz İlan Otomatik Teslimata Ayarlanmıştır Bilgileri Size Verecektir Kull...

Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Platin
Tüm detayları gör
 • İlan 2 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Vire Vire 19 Başarılı İşlem
4
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
65,99
Stok 1
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Platin
Bağlı LoL Hesabı: Yok

Hesap Rankı Plat 3

HESAP TR SUNUCUSUDUR

PASİF HESAPTIR

Diğer Sitelerde +30 Ve +15 Satışlarımız Vardır.

HESAP SADECE 1 KİŞİYE SATILIR

Hesabın İçinde

 • Asil Set
 • Yağmacı Hançer
 • Spectrum Guardian
 • Yitik Operator
 • SADECE ÖNEMLİLER YAZILMIŞTIR DİĞER SİLAHLARDA BATTLEPASS SKİNİ VARDIR
 • Hesap Mailsiz Olup Ömür Boyu Garantisi Vardır

Hesap Kalıcı Banlı Çıkarsa

Şifresi Değişirse

EŞDEĞER BİR HESAP İLE DEĞİŞİM VARDIR!

Ben Aktif Değil İken İlanı Alabilirsiniz İlan Otomatik Teslimata Ayarlanmıştır Bilgileri Size Verecektir KullanıcıAdı:Şifre

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
kronikroyal
kronikroyal
ALMAYIN HESABA BİRİ GİRİYOR PARA İADESİ YAPMIYOR VE KİMSENİN GİMREDİĞİ HESAP VERMİYOR.DOLANDIRICI
hcb74
hcb74
Çok güzel param olsa bir daha alırım
wiky
wiky
iki tane aldum :) sizde alun
Luxera
Luxera
Bu Adam işini biliyor gayet güvenilir ben bayıldım almak istiyenler hiç korkuya kapılmasın
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.