Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
 1000 ABONE / (ANLIK TESLİM)
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#28725

1000 ABONE / (ANLIK TESLİM)

YOUTUBE +1000 ABONE İLANINA HOŞGELDİNİZ.İlan Detayları;Aldığınız zaman Chat'den Kanal linki göndermeniz yeterlidir.Yoğunluğa göre teslim edilme zamanı değişebilir.Yoğunluğa göre başlangıç ve sonlanma süreleri değişebilir.Olası bir düşüşe karşı telafimiz yoktur.Diğer ilanlarımıza bakmayı unutmayınız. :)

Abone Sayısı: 1000
 • İlan 17 saat önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
WiaShop WiaShop 52 Başarılı İşlem
6
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
12.90 ₺
Stok 5
Abone Sayısı: 1000

YOUTUBE +1000 ABONE İLANINA HOŞGELDİNİZ.

İlan Detayları;

 • Aldığınız zaman Chat'den Kanal linki göndermeniz yeterlidir.
 • Yoğunluğa göre teslim edilme zamanı değişebilir.
 • Yoğunluğa göre başlangıç ve sonlanma süreleri değişebilir.
 • Olası bir düşüşe karşı telafimiz yoktur.
 • Diğer ilanlarımıza bakmayı unutmayınız. :)

7
Genel Ortalama
7.4
Güvenilirlik
7.1
Teslimat
6.8
İletişim
7.3
Memnuniyet
xayla1
xayla1
tüm takipcileri aynı gün çekti 140₺ ödedim dolandırıcı kahbedir
xWhupsStrqfe
xWhupsStrqfe
Yollanıyor Diyor Fakat Anında Teslimat Diyip Geçiyor.Hayırlısı
Daghanpromax
Daghanpromax
hesap ile alakalı bir sıkıntı yaşadık ve 2. hesabı almam 24 saati geçti umarım teslim
bedohan24
bedohan24
Aldığım hesap yalan çıktı
ahmetsnsr
ahmetsnsr
abonelerin hepsi geri çıktı hiç güvenmeyin yalan aboone gelmiyor
diablo666
diablo666
Adam 3 hesap verdi sonra hesaba baktim hesapta hic 1 tane be skin yoktu
swizqyyt
swizqyyt
Gayet Samimi Yardımcı Olan bi satıcı memnuyeti düşük vermemın sebebı hesap beklentım altı çıktı
Eymenxyz
Eymenxyz
Cidden ilgiliydi Ekstra olarak kod çalışmadığı zaman yeni kodda aldım hızlı cevapta var teşekkürler
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.