Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Discord Hizmetleri Satışı

Discord kategorisinde üye, Nitro, Boost, Early Hesap, sunucu ve Owo Cash alışverişi yapabilirsiniz. Hemen siteye üye olun.

Discord Hizmetleri Satışı
Early
Üye aktifliği
Üye Sayısı
-
Boost Seviye
-
Özel Url
Boost süresi
Nitro Süresi
Üyeler Ne Kadar Süre Online

Discord üye satın al

Sitemiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz sunucunuza oyuncu pazarına girerek, istediğiniz üye sayısına, yabancı veya yerli olmasına karar verebilir. Ardınsan satıcı ile konuşup, anlaştıktan sonra sunucunuza yeni üyelerinizi ekleyebilirsiniz. Discord üyesi satın alma işlemlerinizi %100 güvenli ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Topluluğunuzu büyütmek istiyorsanız ilk tercihiniz itempazar.com olmalı! Hemen siteye üye olun ve %100 Türk, fotoğraflı veya fotoğrafsız Discord üyelerini satın alın.

Güvenli ve sorunsuz alışverişin tek adresi itempazar.com. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aklınıza takılan herhangi bir soruya haftanın her günü sabah ve akşam olmak üzere günün 14 saati açık olan canlı destek sistemi üzerinden veya yardım merkezimizi ziyaret ederek cevap bulabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla her gün yeni sistemler ve geliştirmeler ile karşınızdayız.

Discord Owo Cash Nedir

Owo cash Cowcony botunun para birimi olarak oluşturulmuştur. Bu oluşturulan para birimi tüm dünyadaki sunucularda geçerlidir. Bu sanal para birimini kazanmanın bir çok yolu mevcuttur. Bunlardan ilki owo veya uwu kelimesini herhangi bir sohbette kullanmak. Bunun sonucunda üyeliğinize 2 kovoncy aktarılır. Fakat bu uygulamanın 10 saniye gibi bir süresi vardır 10 saniye içinde birden fazla kullanım size herhangi bir şey kazandırmaz. Diğer yollar ise size yapmanız için verilen günlük görevleri yerine getirmek, daily almaki botu oylamak, hayvan veya silah satmak, sunucuda aktif olarak sohbet edip seviyenizi yükseltmek veya şans oyunları oynayarak katlamak. Siz bu süreçleri tamamlamadan direkt owo cash sahibi olmak istiyorsanız sitemizde bulunan Owo Cash ilanlarına göz atabilir kendinize uygun olanı seçip, itempazar.com adresine üye olup bakiye yükledikten sonra, satın alıp itempazar.com güvencesiyle Owo Cash sahibi olabilirsiniz. Hemen sitemize kayıt olun ve %100 güvenli şekilde OwO Cash satın alın.

Discord Sunucu

Discord sunucusu birbirleriyle iletişime geçmek isteyen kişilerin veya toplulukların bir araya gelerek konuştukları iletişim platformudur. Ayrıca bu sunucularda tanımadığınız insanlarla veya oynadığınız oyun ile ilgili sunuculara katılarak başka insanlarla tanışabilir beraber oyun oynayabilir veya bir şeyler izleyip, konuşabilirsiniz. Bu sunucuların en önemli özellikleri davet haricinde siz istemediğiniz sürece farklı kişilerin katılamadığı özel sunucular olmasıdır. Discordun kendi oluşturduğu veya popüler toplulukların oluşturduğu bazı sunuculara davet kodu olmadan katılım sağlayabiliyorsunuz.

itempazar.com adresine üye olarak sitemizde Discord Sunucu ilanlarına göz gezdirerek sunucu sahibi olabilir ve dilediğiniz topluluğu yönetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Sunucu almaya karar verdiğinizde üyeliğinize giriş yaparak sağ üst kısımda bulunan bakiye yükle butonuyla birbirinden farklı ve güvenilir ödeme araçlarından kendinize uygun olanı seçip bakiye yükleyebilir ve alışverişinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde herhangi bir problem yaşama ihtimaliniz çok düşüktür, bunun sebebi geliştirmiş olduğumuz güvenli ticaret sistemi adı verdiğimiz uygulamadır bunun detaylarına yardım merkezi sayfasından yada canlı destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine de her türlü sorunuz için haftanın her günü sabah ve akşam saatlerinde aktif olan canlı desteğimize bağlanarak destek alabilirsiniz. Hemen aramıza katılın ve Discord sunucu satın alın.