Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

İtemPazar güvenilir mi?

İtempazar Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde faaliyet gösteren ALFATEK Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından geliştirilen bir Ar-Ge projesidir. Üniversite kampüsü içerisinde bulunan ofisimizde, tamamı sektöre yıllarını vermiş deneyimli ekibimizle birlikte sizlere hizmet veriyoruz.

İtempazar'da tüm bakiye yükleme işlemleri 3D secure güvenlik sistemi ile gerçekleşir. E-pin ürünleri ülke distribütöründen temin edilir ve 7/24 otomatik teslimattır, ilan alışverişlerinde ise havuz sistemi kullanılır. Bu sayede üyelerimiz güvenli şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarır.

İtemPazar projesinin amacı nedir?

Hedefimiz Online oyun sektöründe kullanıcı deneyimleri ile tasarlanmış ve sürekli müşteri geri bildirimleri ile gelişen bir pazaryeri oluşturmak. Bu amacımıza ulaşabilmek için çok çalışıyoruz.

Fatura kesiyor musunuz?

İtempazar.com ALFATEK Yazılım Danışmanlık Ltd. Şti. bünyesi altında bulunan kurumsal olarak yönetilen bir dijital oyun pazar alanıdır ve bütün kazancını faturalandırmakla yükümlüdür.

Faturalar her ayın ilk 10 günü içerisinde üyelerimizin kontrol merkezine PDF formatında yüklenmektedir.

Vizyonumuz

Sektörü sürekli takip ederken itempazar.com müşterilerine standartın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak.

Gelişmiş yazılım desteğimiz ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak, sektörün önce küresel, sonra global çapta en önde gelen kuruluşu olmak.

Hangi saatler arasında size ulaşabilirim?

Haftanın 7 günü 10:00 - 24.00 arası canlı destekten veya [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.