Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

İtemPazar güvenli mi?

Öncelikle İtemPazar nedir sorusuyla başlayalım, İtemPazar bir oyuncu pazaryeri platformudur. Platform üzerinde kayıtlı kullanıcılar dijital ürünlerini (hesaplarını, herhangi bir oyundaki nesnelerini vs.) diğer kullanıcılara satmak amacıyla ilan oluşturabilir ve platformumuz aracılığıyla güvenli bir şekilde satış işlemini gerçekleştirebilir.

Alışverişlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için bir takım güvenlik önlemleri alıyoruz, satış yapmak isteyen kullanıcılar siparişi tamamlayabilmeleri için kimlik bilgilerini, telefon numarasını ve mail adresini doğrulamak zorundadır. Yüksek hacimlerle işlem yapan kullanıcılardan öz çekim doğrulaması talep edilmektedir. Alıcılarda ise cüzdanınıza bakiye yüklerken ödeme güvenliği ve fraud gibi işlemlerini engellemek amacıyla bazı güvenlik önlemleri uygulanmaktadır.

İtemPazar olarak biz tüm alışveriş sürecinizde alıcı ve satıcıyı korumayı ilke edindiğimiz için Türkiye’nin en gelişmiş ve en güvenilir pazaryeri olma hedefinde ilerliyoruz. Bunların haricinde İtemPazar olarak +200 farklı oyunun resmi olarak bayisi veya distribütörü olarak oyunlara ait dijital kodların satıcılığını yapıyoruz. Alışveriş güvenliğiniz ile alakalı bir sorunuz olduğunuzda çekinmeden ekranınızın sağ alt kısmında yer alan canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Güvenilir Mi
Amacı Nedir

İtemPazar projesinin amacı nedir?

Hedefimiz Türkiye’nin en gelişmiş ve en güvenilir oyuncu Pazar yeri olmak, bu hedefimiz için durmadan çalışıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımızın öneri ve şikayetlerine çok önem veriyoruz, sürekli gelişen teknik alt yapımız ve alanında uzman operasyon ekibimiz sayesinde bu yolda sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Biz İtemPazar olarak kullanıcılarımıza yüksek teknolojiler ile donatılmış, kullanıcı dostu ve güvenilir bir pazaryeri platformu sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreç içerisinde sizlerin de varsa şikayet ve önerilerini dinlemekten mutluluk duyarız. Destek sistemimiz üzerinden bize tüm şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Fatura kesiyor musunuz?

İtemPazar.com platformu 0510834405 Vergi Numarası ile ALFATEK Yazılım Danışmanlık Limited Şirketi bünyesinde yayın yapmaktadır. Platformumuz üzerinde yapılan her işlem kayıt altına alınmaktadır ve resmi kurumlara eksiksiz iletilmektedir.

İtemPazar.com olarak tüm kazancımızı faturalandırmakla yükümlüyüz, platformumuz üzerinde yaptığınız harcamalar otomatik olarak e-Arşiv & e-Fatura sistemleri ile kesilmektedir. Bireysel veya Kurumsal fatura desteğimiz ile kurumsal harcamalarınız için faturanızı sorunsuz şekilde teslim alabilirsiniz. Kontrol Merkezi sayfanızda bulunan “Fatura Bilgileri” sekmesinden fatura bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz, yeni kesilecek tüm faturalarınız burada kayıtlı bilgiler üzerinden kesilmektedir, Ayrıca daha önce tarafınıza oluşturulmuş tüm faturaları bu sayfada görüntüleyebilirsiniz.

Fatura Kesiyormsunuz
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Sektörü sürekli takip ederken itempazar.com müşterilerine standartın çok üzerinde hizmet vermek ve her zaman uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak.

Gelişmiş yazılım desteğimiz ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak, sektörün önce küresel, sonra global çapta en önde gelen kuruluşu olmak.

Hangi saatler arasında size ulaşabilirim?

Haftanın 7 günü 10:00 ile 24:00 saatleri arasından ekranınızın sağ alt kısmında yer alan “Canlı Destek” butonuna tıklayarak müşteri temsilcimiz (Robot değil) ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Hafta içi ve cumartesi günü mesai saatleri içerisinde,
0850 304 22 54 numaralı whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir veya [email protected] mail adresimize 7/24 mail gönderebilirsiniz.

Bunlarda sizin için yeterli gelmiyorsa Discord Sunucumuza katılarak tüm operasyon ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Saatlerde Ulaşabilirim