Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Minecraft Premium Hesap Satın Al

İlan pazarımızdan Minecraft Premium hesap veya PvP sunucularda item satın alabilirsiniz.

Minecraft Premium Hesap Satın Al
Premium
Bilgiler Değiştirilebilir Mi
Güvenlik Sorusu Değişir Mi
Ban Durumu
Garanti Süresi
VIP,CAPE Çıkma İhtimali
Sunucu

Minecraft Hesap Satın Al

Minecraft tüm genç yaşta oyun oynayan oyuncuların bildiği sınırların ötesinde bir açık dünya oyunudur. Oyunun içerisinde yapılabilecek olan her şey tamamen sizin hayal gücünüze göre şekillenmektedir. Oyuna hiçbir eşyanız olmadan başlayarak kendinize şehirler, zindanlar, adalar gibi istediğiniz her şeyi kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyun içerisinde belirli bir zaman geçirerek oyunun hangi eşyaların hangi yapılara dönüştüğünü öğrenmek. Bunun için oyun içerisindeki bilgi kitabı size yardımcı olmaktadır. Envanterinize aldığınız her eşya için o eşyadan ne yapılabileceği gözükmektedir. Size oyuna giriş yaparak kendi dünyanızın kahramanı olabilir ve uçsuz bucaksız dünyalar ve yapılar yaratabilirsiniz.

Minecraft Hesap Satın Al

Oynamış olduğunuz bir hesabınız varsa ve kendi aklınızdan geçirdiğiniz dünyayı oluşturmak yada hesabınızda istediğiniz materyalleri kazanmak için zamanınızı harcamak istemiyorsanız doğru kategoridesiniz. Bu sayfada satılık Minecraft hesaplarına ulaşabilir ve Minecraft Hesap Satın Al kategorisine göz gezdirebilirsiniz. Sayfa içerisinde gezerek yada filtre sistemini kullanarak aradığınız özelliklerdeki hesapları bulabilir ve satıcı ile iletişime geçerek hesap hakkında bilgiler alabilirsiniz. Almış olduğunuz bilgiler doğrultusunda satın almak istediğinizde ise sitemize sayısı ödeme seçenekleri arasından seçtiğiniz yöntem ile para yükleyerek güvenli ve hızlı bir şekilde hesabınızı satın alabilirsiniz.

Minecraft Hesap Satış

Emek verdiğiniz, hayal gücünüzü kullanarak ortaya çıkarttığınız bu dünyanızı satarak gelir elde edebilirsiniz. Nasıl mı? Gelin detayları anlatalım. Artık oyundan sıkıldıysanız veya oyuna ayıracak vakit bulamıyorsanız yada paraya ihtiyacınız var ise hesabınızı satarak para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler birkaç adımdan ibaret. Öncelikle itempazar.com adresine üye oluyorsunuz ardından ilan ekle butonuna basarak satmak istediğiniz hesabın kategorisini seçiyorsunuz. Bu durumda Minecraft Hesap Satış kategorisinde işlem yapıyorsunuz. Daha sonra aşağıdaki istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girip ilanınızı yayına alıyorsunuz. Daha çok kişinin karşısına çıkarak daha hızlı satmak istiyorsanız doping seçeneklerine göz atmayı unutmayın. Yayına aldığınız bu ilanınız daha sonra Oyuncu pazarı ve Minecraft Hesap Satış kategorilerinde alıcıların karşısına çıkıyor. Alıcılar beğendiğinde satın alıyor ve bakiye hesabınıza yükleniyor. Kazanmış olduğunuz tutarı ister banka hesabınıza çekerek ister site üzerinde bulunan binlerce ürünlerde harcayarak kullanabilirsiniz.