Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
750 TL üzeri satışlarda 5 Komisyon

Oyuncu Pazarı

Filtrele
Diğer Filtreler
Oyun Pinleri

İtempazar Oyuncu Pazarı

Günümüzde oyun dünyasına olan ilgi bildiğiniz üzere katlanarak artmış ve daha da artmaya devam etmekte. Bu artışın sebeplerinden en temel olanı teknolojinin gelişmesi ve her yaş grubundan insanın teknolojik ürünler yardımıyla gelişen oyun sektöründeki kendine uygun oyuna kolayca ulaşarak amacına göre, gerek eğlenmek, gerek profesyonel olarak oynadığı oyunda kariyer sahibi olmak gerekse alışveriş yapmak, eğlenmek yada para kazanmak amacı ile vakitlerinin birçoğunu bu oyun dünyasında geçirmektedir. Oyun dünyasının bu kadar gelişim göstermesinin sonucunda oluşan ve genelde çoğu kullanıcının dikkatini çeken önemli faktör bu oyunları oynayarak gelir elde etmek, para kazanmak oluyor. Peki nasıl para kazanabiliriz, gelin size bu makalede para kazanma kısmındaki bütün detayları ve nasıl yapılacağını anlatalım.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Yukarıda sektörün ne kadar büyük olduğunu ve ne kadar gelişmekte olduğunu belirttik. Bu büyüyen oyun dünyasında siz kullanıcıların da yer alarak gelir elde etmesi için gerekli işlemleri siz kullanıcılarımıza adım adım anlatacağız. Haydi gelin başlayalım. Öncelikle sitemizde üye olup hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Daha sonrasında oynadığınız online oyunlardaki item, altın, eşya, kostüm vb oyun içi ürünlerinizi sitemiz üzerinden ilan oluşturarak kendi belirttiğiniz fiyat skalanızla satarak para kazanabilirsiniz. Yada bir diğer seçenek olan oyun içi ürünlerinizi satmak yerine zamanınızı harcadığınız ve geliştirdiğiniz hesabınızı oynamadığınız için veya gelir elde etmek için başka bir kullanıcıya satarak para kazanabilirsiniz. Bu süreçte İtempazar olarak alışveriş yapan alıcıların veya satıcıların güvenli alışveriş yapmasını sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat destek hizmeti sunuyor ve bununla ilgili tedbirler alarak güvenli ticaret ortamı oluşturuyoruz. Ayrıca Türkiye' de bulunan en güvenli en büyük ödeme aracı şirketleriyle çalışarak siz kullanıcılarımıza geniş bakiye yükleme seçenekleri ve güvenliği imkanı sunuyoruz.

Güvenli Alışveriş

Haydi gelin anlattığımız bu alışveriş adımlarında alıcı ve satıcı arasındaki güvenliği nasıl sağladığımızdan biraz bahsedelim. Öncelikle yaptığınız alışverişlerde dolandırılma olaylarının önüne geçmek için oluşturduğumuz güvenli alışveriş sisteminden biraz bahsedeceğim. Bu sistemde alıcı sitemizde ilgisini çeken ilanı bulduktan sonra satıcı ile iletişime geçerek tüm detayları satın almadan önce konuşabilmektedir. Daha sonra alıcının siparişi vermesinin ardından sitemiz satıcıya ilanın satıldığını ve belirlediği teslimat süresi içerisinde ürünün teslim etmesi gerektiği söylenir. Bu sırada satın alım gerçekleştirdiğinde bakiye İtempazar güvencesi ile sitemizde havuzda bekletilir. Bu aşamadan sonra satıcı belirttiği ürününü teslim ederken video kaydı alması zorunludur. Satıcı ürünü teslim ederken video kaydı aldıktan ve ürünü teslim ettikten sonra kendisine gelen bildirimler kısmına giderek teslimatı yaptığını belirtmek için teslimatı yaptım butonuna basar. Artık süreç alıcının onayına kalmıştır. Alıcı ürünü teslim aldığına dair onay verdikten sonra tutar satıcıya aktarılır ve alışverişiniz güvenli bir şekilde gerçekleştirilmiş olur. Ama diğer senaryoda satıcı ürünü teslim etmişse ve 24 saat içerisinde alıcı onay vermemişse satıcıdan videosu istenir satıcı videoda ürünü teslim ettiğini kanıtlarsa tutar satıcıya aktarılır. Eğer satıcını teslim etmediği veya videoyu tarafımıza göndermemesi durumda tutar alıcıya aktarılır.

Bu ilanı sistemine detaylı olarak incelemek veya aklınıza takılanlara çözüm bulmak için yardım merkezi sayfamıza, destek sistemine veya talep yöntemlerine başvurarak bilgi alabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki alıcı onay vermeden kesinlikte tutar satıcıya aktarılmaz. Alışveriş esnasında yaşayabileceğiniz tüm sorun ve sıkıntılar için her gün aktif olarak saat 10.00 - 24.00 arasında canlı destek hizmeti ve 24 saat boyunca destek talebi hizmeti vermekteyiz. Bizlere buradan ulaşarak hizmet alabilirsiniz. İyi kazançlar iyi alışverişler dileriz.

Oyuncu Pazarında Aktif Kategoriler

Belirtmiş olduğumuz tüm oyun kategorilerde hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte kategoriler;

Devamını görüntüle