Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

Bu hesap kaçmaz
Bu hesap kaçmaz
Bu hesap kaçmaz
Bu hesap kaçmaz
Bu hesap kaçmaz
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#42046

Bu hesap kaçmaz

Buz m416 5seviyebuz diyarı Akm 2 seviyeskarle codzilla kong deseniMehtaplı gece kar 98 2 seviyeyaldızlı yeşim ejderha dp 28 2 seviyekandı diş vektör 1 seviye (dönüşüm çekirdeği )Yaldızlı biçici vektör 1 seviyeboz sarkıtı mini 14 1 seviyeKarga vss 1 seviyeparlak güneş qbz 1 seviyebukalemun saldırısı bizon 1 seviyebüyülü balkabağı UAZ 1 seviye196 boyabeyaz mumyafiravun bayan 2 seviye (6 taş -130 Altın taş)Royal pass (açık )22 kırmızı öge58 kıyafet70 tane maskekan yağmuru çantasıkristal kutu çantas...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Evet
Araç Kostümleri: 1 tane var
İlk Sahibiyim: Evet
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Emre4153 Emre4153 0 Başarılı İşlem
3
İlan Ücreti
9.139,78
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Evet
Araç Kostümleri: 1 tane var
İlk Sahibiyim: Evet
Kostüm Sayısı: 70
Rank: Yok
Facebook Bağlantısı: Yok
Twitter Bağlantısı: Var
Google Bağlantısı: Yok
Game Center: Hayır

Buz m416 5seviye

buz diyarı Akm 2 seviye

skarle codzilla kong deseni

Mehtaplı gece kar 98 2 seviye

yaldızlı yeşim ejderha dp 28 2 seviye

kandı diş vektör 1 seviye (dönüşüm çekirdeği )

Yaldızlı biçici vektör 1 seviye

boz sarkıtı mini 14 1 seviye

Karga vss 1 seviye

parlak güneş qbz 1 seviye

bukalemun saldırısı bizon 1 seviye

büyülü balkabağı UAZ 1 seviye

196 boya

beyaz mumya

firavun bayan 2 seviye (6 taş -130 Altın taş)

Royal pass (açık )

22 kırmızı öge

58 kıyafet

70 tane maske

kan yağmuru çantası

kristal kutu çantası

kadım uygarlık çantası

steampunk aktar çantası

mukaddes böcek planör

29 paraşüt

35 tane emoji

tek bağlantı Twitter

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.