Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
PUBG HESAP ATLAYICI SETİ
PUBG HESAP ATLAYICI SETİ
PUBG HESAP ATLAYICI SETİ
PUBG HESAP ATLAYICI SETİ
PUBG HESAP ATLAYICI SETİ
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20911

PUBG HESAP ATLAYICI SETİ

Atlayıcı Setı*** LOBİYE GELİYORUMİskelet KostumuYılbası ElbısesiGece Tetikçisi SetiDenizci Haydut SetiGizli Ajan SetiAltın Kalp SetiVeba Taşıyıcı SetiKaragül SetiGece Kuşu ÜstüHarbiyeli SetiKatil Avcı BAşlıgıKan Kırmızı BaşlıkMutlu Kabak BaşlığıKurt Kalbi Başlığı Aslan Kafası Özel Harekat MaskesiÇelik Muhafız BAşlığıŞafak Avcısı ŞapkasıSiyah Yarışcı Şovalye KAskıMElek Kanatları Sırt ÇantasıSevımlı tavuk Sırt CantasıSaha Komutanı Sırt ÇantasıUsta Kumurbaz Sırt ÇantasıSİLAHLAR...8 SEZON ...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Hayır
Araç Kostümleri: 50
İlk Sahibiyim: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 5 gün önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ByAli ByAli 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
100.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Hayır
Araç Kostümleri: 50
İlk Sahibiyim: Hayır
Kostüm Sayısı: 40
Rank: GÜMÜŞ
Facebook Bağlantısı: Var
Twitter Bağlantısı: Var
Google Bağlantısı: Yok
Game Center: Evet

Atlayıcı Setı*** LOBİYE GELİYORUM

İskelet Kostumu

Yılbası Elbısesi

Gece Tetikçisi Seti

Denizci Haydut Seti

Gizli Ajan Seti

Altın Kalp Seti

Veba Taşıyıcı Seti

Karagül Seti

Gece Kuşu Üstü

Harbiyeli Seti

Katil Avcı BAşlıgı

Kan Kırmızı Başlık

Mutlu Kabak Başlığı

Kurt Kalbi Başlığı 

Aslan Kafası 

Özel Harekat Maskesi

Çelik Muhafız BAşlığı

Şafak Avcısı Şapkası

Siyah Yarışcı Şovalye KAskı

MElek Kanatları Sırt Çantası

Sevımlı tavuk Sırt Cantası

Saha Komutanı Sırt Çantası

Usta Kumurbaz Sırt Çantası

SİLAHLAR...

8 SEZON - AVM

ÇÖL KAMUFLAJI - AVM

9 SEZON - KAR98K

KIYI DAĞLARI - UMP45

KURT KALBİ - UMP45

UZAY KAŞİFİ * UZI

HORTLAK - M416

ALEV NEFESİ - M416

AVARE - AUG

KATİL AVCI - M762

KAR TANESİ - MİNİ14

11 SEZON - MK14

10 SEZON - M249

GÜMÜŞ KAPLAMA - DP-28

BUZUL SAVAŞÇICI - R1895

TAVA...

İSKELET ÇAPA - TAVA

KARA GÜL - TAVA

UÇAK KAPLAMASI..

KARA GÜL UÇAK KAPLAMASI

EMOJILER...

SEÇKIN AJAN

KIZIL TÜYLER

GECELERİN SERİSİ

FOKSTROT

TESLIM OL

TAKLA

BEŞIK SALLA

HÜCUM

YAY

DEPRESYON 

ÜÇLÜ BEGENİ

MEYDAN OKUMAYI KABUL ET

PARAŞÜT...

KARA MAGMA PARAŞÜTÜ

ESRARENGİZ GECE PARAŞÜTÜ

ÖLÜM ÇIĞLIĞI PARAŞUTU

SAHA KOMUTANI PARAŞÜTÜ

AYAK HALESİ -TURUNCU-

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.