Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
PUBG HESAP McLaren -Kraliyet SİYAH
PUBG HESAP McLaren -Kraliyet SİYAH
PUBG HESAP McLaren -Kraliyet SİYAH
PUBG HESAP McLaren -Kraliyet SİYAH
PUBG HESAP McLaren -Kraliyet SİYAH
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20744

PUBG HESAP McLaren -Kraliyet SİYAH

130 DESTANSI ÖĞE :: FIYAT 10,000 TL75 SVC1S1 FATİHFİRAVUN 6KUZGUN 4POSEİDON 2CEHENNEM KASKMASKELİ MEDYUM KASKFİRAVUN-KUZGUN ÇANTAGODZİLLA PETCATHY PETKALKAN UAZ 7HAYALET MOTOR 4BALKABAĞI UAZ 1KOENİGSEGG GAMERA(şafak)TESLA (AMETİST)BALKABAĞI SEDAN 1SARI-BEYAZ MUMYAÖLÜM MAKİNESİMASKELİ MEDYUMBUZUL CADISIORMAN ELFİHAZİNE KRALİÇESİTOPLAM 58 ÖZEL DESTANSIMcLaren(İhtişamlı beyaz)McLaren(Kraliyet siyahı)McLaren(Zirve Siyahı)BUZ M4 7MASKARA M4 7GÖÇEBE M4 7Y.DÖNÜMÜ UMP 7O.BASKINI GROZA 4Y.OPR SCAR 4EJDER...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Hayır
Araç Kostümleri: 80
İlk Sahibiyim: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 4 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ByAli ByAli 0 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
1000.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Tüm Bağlantılara Erişim Var: Hayır
Araç Kostümleri: 80
İlk Sahibiyim: Hayır
Kostüm Sayısı: 50
Rank: FATİH
Facebook Bağlantısı: Var
Twitter Bağlantısı: Var
Google Bağlantısı: Var
Game Center: Evet

130 DESTANSI ÖĞE :: FIYAT 10,000 TL

75 SV

C1S1 FATİH

FİRAVUN 6

KUZGUN 4

POSEİDON 2

CEHENNEM KASK

MASKELİ MEDYUM KASK

FİRAVUN-KUZGUN ÇANTA

GODZİLLA PET

CATHY PET

KALKAN UAZ 7

HAYALET MOTOR 4

BALKABAĞI UAZ 1

KOENİGSEGG GAMERA(şafak)

TESLA (AMETİST)

BALKABAĞI SEDAN 1

SARI-BEYAZ MUMYA

ÖLÜM MAKİNESİ

MASKELİ MEDYUM

BUZUL CADISI

ORMAN ELFİ

HAZİNE KRALİÇESİ

TOPLAM 58 ÖZEL DESTANSI

McLaren(İhtişamlı beyaz)

McLaren(Kraliyet siyahı)

McLaren(Zirve Siyahı)

BUZ M4 7

MASKARA M4 7

GÖÇEBE M4 7

Y.DÖNÜMÜ UMP 7

O.BASKINI GROZA 4

Y.OPR SCAR 4

EJDER AK 4

AŞK M762 4

F.M24 4

S.KMT AVM 4

GODZİLLA AVM 4

QBZ 4

UZİ 4

M249 4

VECTÖR 4

DP 4

BİZON 3

KERTENKELE M4 2

M24 2

BUZ MİNİ 2

M762 1

ÖLDÜRME MESAJLI BOMBE

+1 MATERYAL FIYAT 10,000 TL ⚠️ NOT ???? UC yaparak Çok ucuza hesap satılır bağ Facebook Twitter ciddi alıcılar yazsın boş insanlar yazmasin dolandırıcı diyorsunuz dolandırıcı olsaydım TC kimlik doğrulaması yapamazdim..Ciddi alıcılar WATSAP-TAN VİDEO ATARIM ⚠️ ÖNEMLİ ??? ALMAK İSTERSENİZ ÖNCELİK ÖZELDEN YAZİN SONRA DEMEYİN PARAM BOŞUNA GİTTİ

Satıcı değerlendirmesi yok!

Bu satıcıya henüz bir değerlendirme yapılmamış. Bu satıcıdan bir ilan satın aldıktan sonra yorum yaparak, senden sonraki alıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin!
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.