Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Apex Mobile Satılık Hesap

Apex Mobile'da Satılık Hesap Mı Arıyorsunuz? Apex Mobile Satılık Hesaplar itempazar'da.

Apex Mobile Satılık Hesap
İlan Bulunamadı

İlan Bulunamadı!

Mobil Oyunlar kategorisinde aktif ilan bulunamadı.
Hemen bir ilan oluşturmak için alttaki butona tıklayın.
İlan Oluştur

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile 2019 yılında ortaya çıkmış ve çok kısa bir sürede en çok oynanan oyunlar diye adlandırdığımız, devler ligine hızlı bir giriş yapmıştır. Bu oyun ilk çıktığı yılda PC yani bilgisayar için üretilmiştir. Fakat talep yoğun olunca oyuncu sayısı günden güne artarak devam ettiği için, oyunun mobil versiyonu üzerinde çalışmalar başlamıştır. Geçtiğimiz aylarda da yapımı tamamlanarak oyuncuların karşısına çıkan Apex Legends Mobile artık mobil üzerinden de oynanabiliyor. Titanfall adlı dünyada geçen oyunumuz bizlere aynı bilgisayardaki özelliklerde oyun deneyimi sunuyor. Oyunun içerisinde birden çok oyun çeşidi, mobil oyunculara özel kostüm ve karakterler sunuluyor. Oyunun grafikleri bir hayli başarılı, ayrıca oyunu oynamak için gerçek paraya ihtiyaç duymuyorsunuz oyun ücretsiz ve oyunun içerisindeki tüm malzemelere ücret ödemeden ulaşabiliyorsunuz fakat bu bir hayli zaman alıyor.

Oyun kendi sektöründe diğer rakiplerine göre çok önde. Onlarca hareket ve strateji yapmanızı sağlayan oyun dinamikleri mevcut ama bu durum oyunu oynarken çok fazla tuş kullanma ihtiyacı doğuruyor. Bu durum oynama açısından biraz oyucuları zorluyor haliyle. Apex Legends Mobile uzun süre boyunca sıkılmadan, zevk alarak oynayabileceğiniz, reklam olmayan çeşitli oyun modları ve birbirinden farklı karakter ve yeteneklerde sınırsız oyun imkanı sunuyor.

Apex Legends Mobile Hesap Satış

Oynamış olduğunuz Apex Legends Mobile hesabınızı sitemiz üzerinden, alıcılarla buluşturarak kolay bir şekilde satıp para kazanabilirsiniz. Nasıl mı gelin kısaca anlatalım.

  • Öncelikle sitemize üye olmanız gerekiyor.
  • Siteye üye olduktan sonra sağ üst kısımda bulunan ilan ekle butonuna basıyoruz.
  • Karşımıza çıkan bilgi panolarını kendi hesabımıza göre eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduruyoruz.
  • Eğer ilanımızı hemen satmak istiyorsak daha fazla alıcının çıkması için doping seçeneklerine göz atmayı unutmuyoruz.
  • En alt kısımda ilan satış kurallarını okuyup onayladıktan sonra ilanımızı yayına alıyoruz.
  • Yayınlanan ilanımız oyuncu pazarı ve Apex Legends Mobile Hesap Satış kategorilerinde alıcılarla buluşuyor.
  • Alıcılar tarafından beğenilen hesabınız satın alınıyor ve hesabınıza para transferi gerçekleşiyor.
  • Kazanmış olduğunuz bu tutarı çeşit ödeme yöntemleri üzerinden hesabınıza çekebilir veya site içerisindeki binlerce üründe harcayarak kullanabilirsiniz.