Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Clash of Clans Hesap Satın Al

Hızlı ve güvenli şekilde Clash of Clans hesabı satın almak için hemen siteye üye olun.

Clash of Clans Hesap Satın Al
İlk Mail
İsim Değiştirme Hakkı
Belediye Seviyesi
-
İnşaatçı Sayısı
-
Elmas Sayısı
-

Clash Of Clans Hesap Satma

İtempazar üzerinden siz değerli kullanıcılarımızın rahat ve güvenilir alışveriş yapabilmesi amacıyla geliştirdiğimiz sistemler sayesinde. Güvenilir bir şekilde Clash of Clans hesaplarınızı satabilirsiniz. Clash of Clans hesabı satın almak isteyen kullanıcılarımız ise yine sitemiz üzerinden satıcıların oluşturduğu ilanlara oyuncu pazarı veya oyunun kendine özgü kategorisi Clash of Clans Hesap Satma kategorisi üzerinden ulaşarak kendine uygun olanları seçebilir. Ardından satıcı ile aklında kalan soruları, hesabın detaylarını konuşarak anlaştıktan sonra satın alabilirler.

Hesabını satmak isteyen kullanıcılarımız, hesap satış işlemini gerçekleştirdikten sonra bakiyesini ister site içerisinde sayısız ürünler satın alarak kullanabilir ister ininal, papara yada banka kartları üzerinden parasını çekerek dilediği gibi harcayabilirler.

Hesap almak isteyen üyelerimiz ise, birbirinden güvenli ve çeşitli ödeme seçenekleri arasından kendilerine uygun olanı seçerek satın almak istediği ilan fiyatı tutarında sitemizde hızlı bir şekilde bakiye yükleyerek diledikleri ilanı satın alabilirler.

Aklınıza takılan tüm sorulara aşağıda vermiş olduğumuz yardım merkezi linkinden ulaşarak yanıt alabilir, dilerseniz haftanın her günü sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar açık olan canlı destek sistemimize başvurarak yardım alabilirsiniz. Türkiye'nin en gelişmiş pazar yeri sitesi itempazar.com adresini tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi alışverişler dileriz.

https://www.itempazar.com/yardim