Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Clash Royale Hesap Satın Al

Hızlı ve güvenli şekilde Clash Royale hesabı satın almak için hemen siteye üye olun.

Clash Royale Hesap Satın Al
İlk Mail
Google Bağlantısı
Apple Bağlantısı
İsim Değiştirme Hakkı
Level
-
Elmas Sayısı
-
Altın Miktarı
-
Kupalar
-

Clash Royale

Clash Royale, oyunu tüm mobil oyun oynayan kullanıcılar tarafından bir dönem oynanmış yada hala oynamaya devam ettiği bir strateji oyunudur. Yapımcısı ismini sürekli duyduğumuz Supercell şirketidir. Oyun 2016 yılında hayatımıza giriş yaparak MOBA oyun kategorisinde hızlı bir şekilde zirveyi ele geçirmiştir. Supercell şirketinin bir diğer oyunu olan, ismini sıklıkla duyduğumuz Clash Of Clans dünyasından bir çok karakter Clash Royale içerisinde de karşımıza çıkmaktadır. Oyunun mantığı 2 farklı oyuncunun birbirleri karşısında ellerindeki kartlar oluşturmuş olduğu 8 adet kartla kendi kulelerini korurken rakiplerinin kulesini yıkarak yok etmek. Oyun içerisinde onlarca kart mevcut. Bu kartlar kendi aralarında 5 kategoriye ayrılarak farklı sandıklardan ve farklı seviyelerde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Oyun rakiplerinizi yendikçe size kupa vermekte ve bu kupalar sayesinde de oluşturulmuş olan 13 adet lig içerisinde yükselerek oyunu daha ileri seviyeye taşıyabiliyorsunuz. Lig yükseldikçe oynadığınız arena yani haritanız da aynı oranda değişerek yükselmekte.

Oyunun içerisinde onlarca kart, yüzlerce şampiyon barındırdığından oynama varyasyonu açısından milyonlarca seçenek sunuyor. Bu da oyun içerisindeki kullanıcıların stratejik olarak hamlelerini ve zekalarını ne kadar kullanabilir hale getirebileceklerini test ediyor. Rakiplerinizi yenmek ve çabuk gelişmek çok oyun oynayarak her kazandığınız maçtan verilen sandıkları açmanız gerekiyor. Bu sayede türü nadir olan kartları çıkartarak rakibinizden güçlü olup kolaylıkla yenebiliyorsunuz.

Clash Royale Hesap Satma

Oynamış olduğunuz Clash Royale hesabınızı sitemiz üzerinden güvenilir ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Kolay bir şekilde sitemize üye olarak ilan ekleyebilir ve hesabınızı alıcıların karşısına çıkartabilirsiniz. Hesabınızı daha hızlı satmanız için sizlere doping seçenekleri de sunmaktayız. Kendinize uygun olan seçenekleri seçip ilanınızı oluşturun. Alıcılar ilanınızı beğenip satın alsın, daha sonrasında kazandığınız bakiyeyi ister kendi hesabınıza çekin ister site içerisinde binlerce ürün içerisinde harcayın.

Clash Royale Hesap Satın Al

Kendi hesabınızdan sıkıldıysanız, hesabınız güçsüzse veya çok güçlü bir hesap satın almak istiyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Sitemize giriş yaparak oyuncu pazarı kategorisinden yada Clash Royale Hesap Satış kısmından hesabını satmak isteyen satıcıların ilanlarına ulaşarak kendinize en uygun olan hesabı seçebilirsiniz. Daha sonrasında satıcı ile iletişime geçip satın almaya karar vermeniz durumunda, sitemizde bulunan sayısız güvenli ve hızlı bakiye yükleme seçeneklerinden bakiye yükleyerek satın alıp rakiplerinize karşı güçlenebilirsiniz.