Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

DLive Hizmetleri

DLive takipçi, izleyici veya hesap satın almak için hemen siteye üye olun.

DLive Hizmetleri
İlk Mail
Takipçi Miktarı
-
İzlenme Sayısı
-

Dlive Nedir?

Dlive 2017 yılında kurulmuş bir yayın platformudur. Bu platforma kullanıcılar üye olarak yayın yapabilmektedir. Yayın yapmanın herhangi bir şartı yoktur her üye yayın yapabilir fakat yayın yapmak için iyi bir internet hızına sahip olmanız gerekmektedir. Uygulama ilk çıktığı dönemlerde GTA 5, PUBG, Lol gibi oyunlarda yapılan yayınlarla gündeme gelmiş ve büyük ilgi görerek kullanıcı sayısını arttırmıştır. Oyunlar haricinde sohbet, müzik ve diğer kategorilerde de içerik üreterek istediğiniz tarzda yayın yapabiliyorsunuz. Bu sistemde yayın yaparak izleyici kitlenizi arttırmaya çalışıyorsunuz daha sonrasında artan izleyici kitlenizle beraber para kazanmaya başlıyorsunuz.

Dlive Takipçi Satın Alma

Dlive üzerinden yapılan yayınlardan gelir elde etmek için, yukarıda da bahsettiğimiz gibi izleyici kitlenizi arttırmanız gerekiyor. Bu sayıyı arttırırken en önemli nokta takipçi sayısı oluyor çünkü gelen kullanıcı sizi takip etmediği zaman ne zaman yayın açacağınızdan haberi olamayabiliyor. Fakat takip ettiği zaman sizin yayın açtığınız durumlarda kişiye bildirim giderek yayın yaptığınız haber ediliyor ve otomatik olarak izleyici sayınız artıyor. Bu takipçi sayısını reklamlarla veya çok emek harcayarak kulaktan kulağa duyurma yöntemi ile arttırabilirsiniz, fakat size bu işin kolay bir yolu olduğunu söylesem. Sitemiz üzerinden Dlive Takipçi Satın Alma kategorisine giriş sağlayarak açılan ilanlarda kendinize uygun olan paketi seçip satıcı ile iletişim kurarak satın alabilir ve yayın hesabınızın takipçi sayısını arttırabilirsiniz.

Dlive Hesap Satın Alma

Dlive üzerinde yaptığınız yayınlarda gerek bağış sistemi ile gerekse kullanıcıları sitede tutuğunuz için Dlive tarafından bir gelir elde ediyorsunuz. Bu gelir tamamen sizi izleyen kişilere bağlı olarak değişiyor. Bu durumda takipçi ve izleyici sayısı gelir elde etme oranını tamamen etkiliyor. Bu sayıları arttırarak yüksek gelirler elde etmek için sitemiz üzerinden izleyici arttırma paketleri satın alarak yayınızın popülerliğini arttırabilir yada Takipçi ve İzleyici sayısı çok olan bir hesap satın alarak direkt olarak yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Dlive Hesap Satın Alma ve Oyuncu Pazarı kategorilerine giriş sağlayarak kendinize en uygun paketi bulmak.