Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Facebook Hizmetleri

Facebook sayfa beğenisi, grup ve sayfa satın almak için hemen itempazar.com üyesi olun.

Facebook Hizmetleri
İlk Mail
Garantili Mi
Gerçek Takipçi Mi
Düşüş Oranı
Türk ve Yabancı Karışık Mı
% Kaç Türk
-

Facebook

Facebook internet dünyasının ilk toplumca kabul edilen ve kullanılan uygulamasıdır. Bu uygulama 2004 yılında yayın hayatına alınmıştır. Uygulamadaki amaç kişilerin birbirlerini arkadaş eklemesi, sohbet edebilmesi, görüntülü veya yazışarak birbirleriyle konuşması, veya birlikte platform üzerinden sayısız oyun seçenekleri arasında beğendikleri oyunları beraber oynaması için tasarlanmış bir sosyal medya paylaşım platformudur. Ve günümüzde bulunan bir çok sosyal medya platformunun babası olarak nitelendirebileceğimiz bir uygulamadır. Ayrıca bu uygulamada gruplar kurarak kitlelere hitap edebilir yada sayfa oluşturarak herkese yönelik paylaşımlar yapabilirsiniz.

Facebook Sayfa Beğenisi

Facebook üzerinden oluşturmuş olduğunuz sayfanıza gerek topluma önemli bilgileri hızlı bir şekilde vermek amacıyla, gerek beğendiniz bir ünlünün fan sayfası olarak yada satmaya çalıştığınız bir ürünün pazarlaması için vb birçok amaçla kurmuş olduğunuz sayfanıza destek almak ve daha fazla kişinin karşısına çıkarak sayfa beğeninizi katlamak için ufak bir destek veya direkt sayfanıza yüklü bir şekilde beğeni almaya ne dersiniz. İtempazar.com adresine üye olarak Facebook Hizmetleri veya Facebook Sayfa Beğenisi kategorilerine girerek sitemize üye olan diğer satıcıların satmış olduğu paketlerden bütçenize uygun olanı seçip sayfanızı yükseltebilirsiniz. Yada Facebook Sayfa Satın Al seçeneğinden direkt yüksek beğenili ve takipçi ile sayfa satın alabilirsiniz.

Facebook Grup Satın Al

Facebook içerisinde oluşturmuş olduğunuz topluluğunuzu grup içerisinde yapmış olduğunuz etkinlik ve aktivitelerle yöneterek geliştirdiniz ve artık ilgilenemiyorsunuz yada paraya ihtiyacınız var. Bu durumda oluşturmuş olduğunuz grubu satarak gelir elde edebilirsiniz. Grubunuzun aktiflik derecesi ve üye sayısına göre fiyat belirlemeniz ve sitemiz üzerinden ilan ekle kısmından grubunuzu bilgileriyle beraber alıcıların karşısında çıkararak satabilir ve kazandığınız parayı güvenli bir şekilde hesabınıza çekebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz ilan Facebook Hizmetleri ve Facebook Grup Satın Al kategorilerinde alıcıların karşısına çıkmaktadır. Sizler de gruplarınızı itempazar.com adresine üye olarak satabilir yada beğendiniz hesabı yine üye olarak satın alabilirsiniz.