Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Fifa Mobile Hesap Satın Al

Hızlı ve güvenli şekilde Fifa Mobile hesabı satın almak için hemen siteye üye olun.

Fifa Mobile Hesap Satın Al
Gen Sayısı
-
Kimya Sayısı
-
Elmas Sayısı
-
Jeton Sayısı
-

Fifa Mobile

FIFA Mobile bildiğiniz üzere dünya üzerinde en çok oyuncuya sahip en çok sevilen ve en çok bilinen futbol oyunu FIFA'nın mobil platforma uyarlanmış halidir. Çok özel çalışmalar sonucunda tasarlanan bu oyun, aynı konsol veya bilgisayar üzerindeki oynanış dinamiklerini mobil tarafına aktararak oynadığınız her maçı sanki konsolda oynuyormuş gibi hissettirmek için üst düzey tasarlanmıştır. Oyun içerisinde paketleri açarak kadronuzu güçlendirip aynı zamanda oyun süresi olarak emek vererek oynayışınızı geliştirmelisiniz. Yaptığınız maçlar gerçek kişiler tarafından yönetilmektedir bu noktada yetenek ve kadro oluşumu son derece önemlidir. Sizde takımınızı oluşturarak kadronuzdaki uyum ve kimyayı yakalayıp gerek lig maçlarında gerek kupa maçlarında yada offline oyun modlarında karşınıza çıkan herkesi yenebilirsiniz.

FIFA Mobile Hesap Satış

FIFA Mobile hesabınızı satmak için doğru adrestesiniz. Hesabınızı satarak gelir elde edebilirsiniz. Haydi gelin nasıl olduğunu basit bir şekilde anlatalım. Öncelikle itempazar.com adresine üye olarak ilan oluştur butonuna basarak sayfamızı açıyoruz. Daha sonra artık oynayamadığımız yada satmak zorunda kaldığınız hesabınızın bilgilerini karşınıza çıkan bilgi formuna eksiksiz ve doğru bir şekilde giriyoruz. Ardından ilanımızı hemen, hızlı bir şekilde satmak istiyorsanız doping seçenekleri arasından kendinize uygun olanı seçip daha sonrasına ilanı yayına alabilirsiniz. Yayına alınan ilan Oyuncu Pazarı sayfasında ve FIFA Mobile Hesap kategorisinde alıcılar karşısında çıkmaktadır. Bu noktadan sonra artık alıcılar tarafından mesaj bekleyeceğiz. Mesaj geldikten ve ilanı sattıktan sonra gelen bakiyeyi ister site içerisinde harcayabilir ister banka hesabınıza güvenilir bakiye çekme yöntemlerini kullanarak hesabınıza gönderebilirsiniz.

FIFA Mobile Hesap Satıl Al

Kendinize yeni veya kendi hesabınızdan daha üstün özelliklerde bir FIFA Mobile hesabı bakıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerinden oyuncu pazarı kısmından veya FIFA Mobile kategorisinden hesabını satan kullanıcıların oluşturmuş olduğu ilanlara girerek, aradığınız özelliklerdeki hesabı bularak satın alabilirsiniz. Bakmış olduğunuz ilanlarda satıcının güvenilir olup olmadığı ve ne kadar satış başarısı olduğu önemli. Beğendiğiniz hesabın detayları için satıcıya mesaj atarak iletişime geçip aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını almalısınız. Daha sonra hesabınıza sayısız ödeme seçenekleri arasından kendinize uygun olanı seçip bakiye yüklemeniz ve ilanı satın almanız gerekiyor. İşte işlemler bu kadar basit. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını yardım merkezi sayfamızdan ulaşabilir veya haftanın her günü açık olan canlı destek sistemimiz üzerinden yardım alabilirsiniz.