Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Free Fire Hesap Satışı

Hemen itempazar.com üyesi ol ve %100 güvenli şekilde Free Fire hesap satın al.

Free Fire Hesap Satışı
İlk Mail
Kostüm Sayısı
-
Rank
Google Bağlantısı
Apple Bağlantısı
Facebook Bağlantısı
Twitter Bağlantısı
İsim Değiştirme Hakkı

Garena Free Fire

Free Fire 111 Dots Studio tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş olduğu hayatta kalma türünde boy gösteren aksiyonun ve maceranın bol olduğu bir oyundur. 2019 yılında Free Fire oldukça popüler hale gelerek dilden dile aktarılarak mobil cihazlara en çok indirilen mobil oyun unvanını kazandı. Bu popülerlik bir kartopu etkisi yaratarak büyüdü ve 2020 yılında bir gün içerisinde aktif oyuncu sayısı olarak 85 milyona ulaşarak dünya mobil oyunlar sıralamasında rekor kırdı.

Free Fire oyuna oyuncuların seçtiği haritaya iniş sağlamayı bekleyen 50'yi aşkın oyuncunun uçak içerisinde uçmasıyla başlıyor. Daha sonrasında bu oyuncular haritanın istedikleri bölgelerine paraşütle iniş sağlayarak oyuna başlamış oluyorlar. Bu noktadan sonra amaç etraftaki fabrikalar, evler, parklar, bahçeler gibi yapıların içerisinden silah, kask, yelek, gibi ekipmanlar bularak güçlenmeye ve rakipleriyle çatışmaya başlıyor. Amaç oyunun size belirlemiş olduğu süre içerisinde gelişip rakiplerinize çatışarak en sona kadar hayatta kalmak. Takım halinde ve bireysel olarak oynanan bu oyunda en son hayatta kalan takım veya bireysel kullanıcı kazanmış sayılıyor.

Free Fire Satılık Hesap

Free Fire oyun içeriği çok çeşitli. Oynadığınız oyunun içerisinde onlarca eşya mevcut. Bu eşyaların her birinde farklı desenler, kostümler veya renk çeşitleri bulunuyor. Yada oynadığınız karakterin dış görünüşü için eşyalar karşımıza çıkıyor. Bu eşyaları oyunu oynayarak elde ettiğimiz paralarla sandık açarak yada kampanyalarda oyun içi bakiye yani Free Fire Elmas yükleyerek satın alabiliyor ve rakiplerinize korku salabiliyorsunuz. Hali hazırda emek verdiğiniz ve çok para harcadığınız yada emek vererek çok üst seviyelere çıkarttığınız hesabınızı nakit'e çevirmeye ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız artık oynamaktan sıkıldıysanız, vaktiniz yoksa, yada paraya ihtiyacınız varsa hesabınızı satarak para kazanabilirsiniz.

Yapmanız gerekenler çok basit itempazar.com adresine üye olup daha sonrasında sağ tarafta kullanıcı resminizin yanındaki ilan ekle butonuna basarak karşınıza çıkan bilgilendirme sayfasını elinizde bulunan hesaba göre doldurup daha sonrasında fiyatı belirliyorsunuz. İlanınızın hızlı satılmasını istiyorsanız doping seçeneklerine göz atmayı da unutmuyorsunuz. İlanı oluşturduktan sonra Free Fire Satılık Hesap kategorisinde ilanınız alıcılara yayınlanıyor. Herhangi bir alıcı sizinle iletişime geçerek hesabınızı satın alıyor ve bakiyeniz güvenli bir şekilde hesabınıza gelmiş oluyor. Bu kazandığınız bakiyeyi ister site içerisinde bulunan binlerce üründe kullanın ister inanal, papara yada banka hesabınıza çekin. İşte süreç bu kadar basit. Türkiye'nin en gelişmiş oyuncu pazar yeri sitesi itempazar.com ile hesaplarınızı güvenilir bir şekilde satarak para kazanabilirsiniz.