Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Growtopia Diamond Lock

Hemen Growtopia Diamond Lock veya World Lock satın almak için sitemize üye olun.

Growtopia Diamond Lock
Dl Miktarı
-
Wl Miktarı
-
Bgl Miktarı
-
Anlık Teslimat

Growtopia İlan Pazarı

itempazar.com aracılığı ile ulaşabileceğiniz Growtopia ilan pazarı sayfasına girerek bu kategoride satış yaparak para kazanabilirsiniz. Sitemize ücretsiz olarak kayıt olup satış yapmaya başlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz güvenli ve hızlı ticaret sistem ile kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız için canlı desteğe başvurabilirsiniz.

Growtopia DL Satın Al

Growtopia oyunu oyuncularına kendi hayal gücündeki şeyleri yapmaya fırsat veren, sunucu altyapılı açık dünya oyunudur. Bu oyunda oyuncular birbirleriyle düello, ticaret, sohbet, arkadaşlık gibi bir çok aktivite yapabilir ve dünyasını geliştirmek için oyunun verdiği görevleri yerine getirerek gelişebilirsiniz. Oyun içerisinde en hızlı gelişmenizi sağlayacak şey Diamond Lock adı verilen oyun içerisinde kullanılan birimdir. Sizde oyunda hızlı bir şekilde gelişip rakiplerinize meydan okumak istiyorsanız sizleri sitemize bekliyor olacağız. Diamond Lock satın almak isteyen Growtopia oyuncuları İtemPazar.com üzerinden tamamen güvenilir şekilde growtopia dl satın alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere 100 adet WL (World Lock) 1 DL yani 1 Diamond Lock’a eşittir. Diamond Lockları sitemiz üzerinde güvenilir şekilde satabilir veya satın alabilirsiniz.

Growtopia WL Satın Al

WL 2000 elmasa eşdeğer niteliktedir. Oyunun en çok kullanılan oyun içi sanal para birimidir. Oyunun en ufak para birimlerinden biri olan WL (World Lock), DL den küçük bir oyun içi para birimidir. Oyun içerisinde 2000 Elmas karşılığında satın alınabilir ve genel itibariyle oyunda ucuz eşyaları satın almak için kullanılır. İtemPazar.com üzerinden güvenli bir şekilde Growtopia WL satın alabilir veya Growtopia WL satabilirsiniz.