Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

İnstagram Takipçi, Beğeni, İzlenme Hizmetleri

İlan pazarımızda takipçi, beğeni, izlenme, yorum hizmetlerinin alım satımını yapabilirsiniz.

İnstagram Takipçi, Beğeni, İzlenme Hizmetleri
Garantili Mi
İlk Mail
Türk ve Yabancı Karışık Mı

İnstagram Hizmetleri

İnstagram, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformuna verilen isimdir. Adını duymayan günümüzde çok az insan vardır. Durum bu şekilde olunca instagram kendi kullanıcılar içerisinde bir rekabet ortaya çıkmaktadır. Bu rekabet benim daha fazla takipçim, daha fazla beğenim, daha fazla izlenmem gibi bir çok kıyasla gerçekleşmektedir. Takipçi sayısı, izlenme ve beğeni ile güzel gelirler elde edildiği için kullanıcılar genelde başka uygulamalar üzerinden destek alarak takipçi, beğeni ve izlenme sayılarını arttırmaktadır.

İnstagram Takipçi Arttırma

İnstagramda bildiğiniz üzere ne kadar çok takipçiniz var ise o kadar popüler oluyorsunuz. Ayrıca bu popülerlik sizlere kazanç da elde ettirebiliyor. Nasıl olduğunu kısaca açıklayalım. Ne kadar çok takipçini olursa firmalar, markalar tarafından hesabınız takip altına alınıyor ve size reklam teklifleri geliyor bu sayede takipçilerinize anlaştığınız firmalar veya markaların reklamını yaparak kendinize gelir edebiliyorsunuz. Veya hesabınıza mavi tik almak istiyorsunuz yada sayfanız üzerinden hesabınıza çeşitli özellikleri açabilmek için belli bir miktarda takipçi gerekiyor. Bu aşamada kullanmış olduğunuz instagram sayfanıza takipçi desteği satın alabiliyorsunuz. Bu takipçi paketleri ve fiyatlarına göz atmak için İnstaram takipçi satışı sayfasından kendinize uygun olanı seçip satın alabilirsiniz.

İnstagram Beğeni Satın Al

Yine sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde kayıt olarak instagram hizmetleri kategorisinden aktif olarak kullanmış olduğunuz hesabınızın paylaşımlarına beğeni alabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. İnstagram Beğeni Satın Al sayfasına giriş yaparak kaç beğeni alacağınıza göre paketleri seçip kendinize uygun olanı karar verdikten sonra güvenilir bakiye yükleme seçenekleri arasından en kolay yöntemi seçip bakiye yükleyerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İnstagram Hesap Satın Al

Yukarıda belirtmiş olduğumuz instagram hizmetleri kategorisi altında bulunan instagram takipçi ve instagram beğeni seçenekleri yerine direkt olarak beğeni, takipçi ve izlenmesini beğendiniz hesabı satın alabilirsiniz. Satıcıya mesaj atarak hesap hakkında bilgi alabilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Daha sonra satıcı ile anlaştıktan sonra bakiye yükleyerek satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte aklınıza takılan sorulara sitemiz üzerinde haftanın her günü aktif olan canlı destek sistemi üzerinden destek alabilirsiniz.