Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Kafa Topu 2 Hesap Satın Al

Hızlı ve güvenli şekilde Kafa Topu 2 hesabı satın almak için hemen siteye üye olun.

Kafa Topu 2 Hesap Satın Al
Google Bağlantısı
Apple Bağlantısı
Zümrüt Miktarı
-
Taraftar Sayısı
-
Taraftar Yüzdesi (%)
-
Şans Kartları

İlan Bulunamadı!

Mobil Oyunlar kategorisinde aktif ilan bulunamadı.
Hemen bir ilan oluşturmak için alttaki butona tıklayın.
İlan Oluştur

Kafa Topu 2

Kafa Topu 2 oyunu küçük bir futbol sahası içerisinde bulunan. Karşılıklı 2 kalenin bulunduğu bir oyun sahasından oluşmaktadır. İki oyuncu karşılıklı olarak bulundukları kaleyi koruyup, aynı zamanda kaşı kaleye rakibinden fazla gol atarak bulundukları maçı kazanmaya çalışmaktadır. Oyun başladığında futbol topu sahanın tam ortasına havan düşmektedir. Bu noktadan sonra tek amaç rakibine gol atmak ve gol yememeye çalışmaktır. Oyunda rakibin kalesine topu 2 şekilde gönderme seçeneği bulunuyor. Bunlardan birincisi yerden atış ikincisi havadan atış olarak karşımız çıkıyor. Oyun yapısı itibari ile basit gözükse de çeşitli stratejilerle rakibinizi alt etmek için kafa yormanız gerekiyor.

Kafa Topu 2 Hesap Satma

Sitemiz üzerinden oynamış olduğunuz Kafa Topu 2 hesabınızı satabilir ve hesabınızı nakite çevirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. Haydi gelin birkaç adımda hesabınızı nasıl satacağınızı öğrenelim. Öncelikle itempazar.com adresine üye oluyoruz daha sonrasında ilanımızı oluşturmak için, ilan ekle butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan sayfada bizlere hesabımızla alakalı bilgiler soruluyor, bu bilgileri doğru bir şekilde giriyoruz. Hesabınızı hızlı bir şekilde satmak isterseniz sayfanın biraz aşağısında bulunan doping seçeneklerine göz gezdirebilirsiniz. Daha sonrasında satış sözleşmesini kabul ettikten sonra ilanınızı yayınlıyorsunuz. Yayınlanan ilanınız Kafa Top 2 Hesap Satma adı altında kendi kategorisinde alıcılar ile paylaşılıyor. Daha sonra beğenen alıcı hesabı satın alıyor ve paranız güvenli bir şekilde hesabınıza geçmiş oluyor.

Hesap satışından kazandığınız bu bakiyeyi ister site içerisindeki ürünlerde kullanabilir isterseniz de papara, ininal yada banka hesabın üzerinden hesabınıza çekebilirsiniz. Aklınız takılan sorularınız için yardım merkezi sayfamıza yada haftanın her günü aktif olan canlı destek sistemine başvurarak yardım alabilirsiniz.