Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

LoL Hesap Satışı

Hemen ilan oluşturun ve LoL hesap satış işleminize başlayın. Veya bakiye yükleyerek LoL hesap satın alın. Tüm işlemler %100 güvencemiz altında.

LoL Hesap Satışı
Sunucu
Aşama
İlk Mail
Karakter Sayısı
-
Kostüm Sayısı
-
Lig

Lol Hesap Satış

Lol hesabınızı itempazar.com adresi üzerinden güvenle, hızlı bir şekilde satabilir ve oyun hesabınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Nasıl mı? Haydi gelin anlatalım. Öncelikle itempazar adresine kayıt olmanız gerekmekte. Daha sonrasında üyeliğinizi oluşturup giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan ilan ekle butonuna basarak satmak istediğiniz oyun kategorisini seçiyoruz. Daha sonrasında karşımıza gelen ilan detay kısmında hesabımızda kaç şampiyonun açık olduğunu, bu açık olan şampiyonlardan kaç tane kostümün aktif olduğunu ve hangi kostümlerin açık olduğunu, hesabın hangi lig aşamasında yer aldığını, dereceli oyun kazandığında kaç lig puanı geldiğini, hesabın cezası olup olmadığı bilgileri gibi detayları seçip, hesap hakkında daha farklı bilgileri de açıklama kısmına yazarak ilanımızı oluşturuyoruz.

Şimdi sıra alıcılarımızı beklemekte. Eğer hesabınız hemen satmak istiyorsanız ilanı oluştururken veya ilanı oluşturduktan sonra seçebileceğiniz doping seçenekleriyle satış hızınızı katlayabilir, daha çok kullanıcıya erişerek hesabınızı hemen satabilirsiniz. Hesabı tarafınıza gelen alıcı mesajlarıyla anlaşarak sattıktan sonra, sitemizde bulunan papara, ininal veya banka seçeneklerinden kazandığınız bu parayı çekebilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için yardım merkezi sayfasından Lol Hesap Satış makalesine bakarak yada haftanın her günü saat 10.00'dan 00.00 saatlerine kadar aktif olan canlı destek sisteminden yardım alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.