Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

LoL Random Kostümlü Hesap

İtempazar güvencesiyle LoL Random kostümlü hesap satın alın. Hesaplar tamamen şansa bağlı olduğu için açıklamaları dikkatli okuyunuz.

LoL Random Kostümlü Hesap
Minimum Kostüm Sayısı
Sunucu

Lol Random Hesap

Lol olarak bildiğimiz League of Legends oyunu dünyanın en çok oynan MOBA oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Durum bu şekilde olunca ve bildiğiniz üzere oyunun içerisinde sayısız varyasyonlar yani hesabın seviyesi, şampiyon sayısı, kostüm sayısı, ligi, kaç lig puanı geldiği, kaç mavi öz olduğu gibi daha sayamadığımız bir çok değişken olduğundan dolayı çeşitli hesap satış teknikleri gelişmiştir. Yine bu tekniklerden en popüler olan ve en çok kullanılan seçenek Lol Random Hesap olarak karşımıza çıkıyor. Bu satış çeşidi ile satıcılar, alıcılarına sattıkları hesabın içeriğini değişken olarak sunuyor. Yani içerisinde kaç kostüm olduğu, kaç şampiyon olduğu, kaç mavi öz toplandığı, hangi lig, hangi seviye veya kaç rp olduğu tamamen şansa bağlı olarak çıkıyor. Bu satış çeşidi sayesinde kullanıcılar yüksek kostüm sayısındaki veya yüksek seviyedeki hesapları çok ucuz şekilde satın alabiliyorlar. Fakat ucuz olmasının başlıca sebeplerinden bir tanesi, bu satılan hesapların mail erişimlerinin olmaması. Hesapları satın alırken bu seçeneği unutmadan satın alım yapmanızı ve sitemiz üzerinden yorumları iyi, satış başarı oranı yüksek satıcıları tercih etmenizi öneriyoruz.

itempazar.com üzerinden beğendiğiniz hesabı satın almak için sitemize üye olmanız, ardından sayısız bakiye yükleme seçenekleri arasından kendinize uygun olanı seçip bakiye yükleyebilirsiniz. Almak istediğiniz ilanın satıcısı ile görüşüp detayları konuştuktan sonra tek tıkla satın alabilir ve oyun zevkinizi katlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için yardım merkezi sayfamıza ulaşabilir veya haftanın her günü saat 10.00 - 00.00 arasında hizmet veren canlı destek sistemi üzerinden yardım alabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.