Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Metin2 TR İtem, Yang, Karakter Alışverişi

Metin2 TR sunucularında İtem, Yang, Karakter satışı yaparak para kazanın veya %100 güvenli şekilde satın alım yapın.

Metin2 TR İtem, Yang, Karakter Alışverişi
Bulunduğu Sunucu
Karakter
Sınıf
Won Miktarı
-
Yang Miktarı
-
EP Miktarı
-

Metin2 TR Yang Satın Al veya Satış Yap

İtempazar.com aracılığıyla hızlı ve güvenli şekilde Metin2 TR Yang satışı yapabilir veya Metin2 TR sunucularında Yang & Won satın alabilirsiniz. Tüm işlemleriniz %100 güvenli yazılımımız sayesinde çift taraflı onay şeklinde ilerler.

Metin2 TR Yang & Won nasıl satılır?

itempazar.com üyesi olarak Metin2 Yang ve Won satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlan ekleyip müşteri bulduktan sonra size belirtilen bölgede teslimatı yapın ve işlemi onaylayın. Alıcının da onayının ardından bakiyenizi ister banka veya Papara hesabınıza çekin, isterseniz de site içerisinde harcayın.


Metin2 Yang nasıl satın alınır?

Sitemize üye olduktan sonra satıcıların ilanları üzerinden mesaj göndererek iletişime geçin. Ardından bakiye yükleyin ve ilanı satın alın, ilanı satın alırken yangı teslim almak istediğiniz bölgeyi seçin ve karakter adınızı girin. Satıcı kısa süre içerisinde Wonları oyun içerisinden size ulaştıracaktır.

Metin2 TR İtem Satın Al veya Sat

En güvenli Metin2 İtem satış platformuna hoş geldiniz, hemen sitemize üye olun ve Metin2 TR İtem satışı yapmaya başlayın. Veya %100 güvenli ve hızlı şekilde ilan pazarımızdan Metin İtem satın alın, tüm işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirin. Satış sonrası kazandığınız parayı kısa süre içerisinde banka hesabınıza çekebilir veya site içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Metin2 item nasıl satılır?

Sitemize üye olup ilan ekleyin, iteminize dair tüm bilgiyi girmeyi unutmayın. Ardından bir alıcı ilanınızı satın aldığında bildirimlerinizden teslimat notlarına ulaşın, notta belirtilen bölgeye gidin ve alıcınızın belirttiği karaktere itemi ticaretten verin. Tüm işlem bu kadar, onaylar sonrasında bakiyeniz hesabınıza eklenir.

Metin2 TR Hesap Satış

Metin2 TR sunucusunda yeni çar satın alarak oyuna sıfırdan başlama eziyetinden kurtulabilirsiniz. Sitemizdeki Metin2 TR hesap satış kategorisinden dilediğiniz ilanı beğenin ve dakikalar içerisinde satın alın. Satıcı tüm devir işlemini gerçekleştirdikten sonra Metin2'ye hızlı bir başlangıç yapma şansını yakalayın.

Metin2 hesap nasıl satın alınır?

Sitemize üye olun ve ihtiyacınız doğrultusunda bir hesabı beğenin. Ardından bakiye yükleyin ve ilanı satın alın, bu işlemin ardından satıcı size chat üzerinden devir işlemini gerçekleştirecek. Tüm yapmanız gereken bu kadar, hesabın bilgilerini üzerinize aldıktan sonra oynamaya başlayabilirsiniz.


Metin2 Çar nasıl satılır?

Sitemize üye olduktan sonra ilan oluşturun ve hesabınızın detaylarını ilana ekleyin. Sonrasında ilanınız satın alındığında alıcınıza mesajlaşma sistemi üzerinden tüm bilgileri devir edin, ardından işlemi onaylayın. Alıcı da işlemi onayladıktan sonra bakiyeniz üyeliğinize eklenir.