Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Mobile Legends Hesap Satın Al

Hemen üye ol ve Mobile Legends hesap satışı yapmaya başla, ilan oluşturmak tamamen ücretsiz.

Mobile Legends Hesap Satın Al
İlk Mail
Derece
Google Bağlantısı
Apple Bağlantısı
Karakter Sayısı
-
Kostüm Sayısı
-

Mobile Legends

Mobile Legends 5 er kişilik 2 ayrı takımın birbirleriyle belirlenin bir harita üzerinde savaştığı, klasik ve sıralı olarak 2 oyun modu seçeneği ile karşımıza çıkmaktadır. Oyunun amacı, her takımın kendi doğduğu bölgede bulunan üsleri korumaya çalışmasından ibaret. Fakat koruma yalnızca koruma işlemi yetmiyor aynı zaman rakibin de üs bölgesini ele geçirmek gerekiyor, fakat ele geçirmek sandığınız kadar kolay değil. Haritada 3 koridor bulunuyor ve bu koridorlarda üsse ulaşabilmek için 3 kuleyi yok etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda rakibinizle savaşırken bu kuleleri yok etmek oldukça zor hale geliyor.

Mobile Legends içerisinde çok çeşitli şampiyonlar olduğundan dolayı her yeteneği ve özellikleri birbirinden farklı bu karakterlerin aynı zaman çok çeşitli bir kostüm yelpazeleri de bizleri karşılıyor. Bu kostümlere oyun içerisinde bulunan Elmas'lar ile sahip olabiliyor, takım arkadaşlarınız ve rakiplerinize göz dağı verebiliyorsunuz.

Mobile Legends Hesap Satış

Üstün yeteneklerinizi konuşturarak, düşmanlarınıza acımayarak, canınızı dişinize takarak geliştirmiş olduğunuz değerli hesaplarınızı çeşitli nedenlerle, gerek para ihtiyacı, gerek artık oyunun size eski tadı vermemesi veya zaman ayıramamanız durumlarında satıp para kazanabilir. Kenarda duran hesabınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu işlemleri basit birkaç adımla sizlere anlatmak gerekirse. itempazar.com adresine üye olarak, ilan ekle kısmına giriyorsunuz. Karşınıza çıkan bilgi formlarını kendinize göre doldurduktan sonra ilanınız Mobile Legends Hesap Satış kategorisinde alıcılara yayınlanıyor. Hesabınızı beğenen alıcı size mesaj atarak hesabı almayı düşündüğünü söylüyor ve anlaştığınız takdirde hesabınızı satın alıyor. Belirlemiş olduğunuz tutar hesabınıza tanımlanıyor ve tanımlanan bu parayı ininal, papara veya banka hesaplarınız üzerinden çekip harcayabiliyorsunuz. Hızlı ve güvenli alışverişin tek adresi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi satışlar dileriz.