Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

New World Gold Satın Al

Hemen üye ol ve ister New World Gold satışı yaparak para kazan, ister New World Gold satın al.

New World Gold Satın Al

New World Gold satın al

New World oynarken daha hızlı gelişmeye veya yeni bir item satın almaya ihtiyaç duyduğunuzda sitemizden New World Gold satın alabilirsiniz. Tüm işlemler %100 güvenli ve hızlıdır, hemen siteye üye olun.

New World

Amazon Games tarafından ortaya çıkarılan yeni bir MMO oyunu olarak tabir edilen New World, ilk başlarda kapalı betasıyla gündeme gelerek, son derecede etkili bir uygulama olduğunu göstermişti. Bu kapalı beta 2 hafta boyunca kullanıma sunulmuş ve genel itibarıyla olumlu yorumları içermişti.

New World oyunu Aeternum Adası’nda geçiyor. Bu adada vahşi canavarlar ve sihirli hayvanlar kendini gösteriyor. Bu hayvanlara engel olunmaması halinde Dünya’nın tamamının tehlikeye gireceği ifade ediliyor. Ana karakter bu adaya yolculuk yaparak, kötü güçleri teker teker yok etmek gibi bir durum içerisinde olması gerekiyor. Böylelikle son derecede etkili bir hikayeye sahip olan New World, oynanışı fazlasıyla keyifli bir oyun olarak etkin kalıyor.

New World Oynanış Özellikleri

New World oyunu içerisinde oyuncuların birbiriyle ve çevreyle etkileşim içerisine girebilmesi mümkün olabiliyor. Madencilik, avcılık ya da ormancılık gibi faaliyetleri gerçekleştirerek karakteri daha fazla geliştirme imkanı ortaya çıkıyor. Aynı zamanda da oyun tarafından verilen görevler sonrasında alınacak olan ödüller doğrultusunda ekipmanları ve yetenekleri de yükseltebilmek gibi bir durum ortaya çıkabiliyor. Diğer MMO oyunlarıyla kıyaslandığında New World de genel olarak bu tip özellikleri içerisinde barındıran bir oyun olarak kendini gösteriyor.

New World oyunu içerisinde 100 kişilik bir PvP serveri da bulunuyor. Öte yandan bitmeyen vahşi yaratıklara karşı savunma yapma modu da oyun içerisinde öne çıkıyor.

New World İşçilik Sistemi

New World oyunu içerisinde craft adı verilen zanaat işçilik sistemi fazlasıyla gelişmiş bir durumda yer alabiliyor. Oyun esnasında var olan eşyaların yanı sıra bulunan kutulardan ve kesilen yaratıklardan ekipmanları temin ederek giyme şansı ortaya çıkabiliyor. Oyunda daha fazla zaman geçirildiğinde farklı ekipmanlara dair bilgi toplamak gibi bir durum da kendini gösteriyor. Oyuncuların kendi kalelerine giderek ya da köylerdeki işçilik masalarında yeni donanımları elde edebilmeleri hali ortaya çıkabiliyor.

New World oyununda başarılı bir toplayıcı olan karakterlere sahip olmak yeni silahlara ya da özelliklere ulaşmak için önemli bir girişim biçiminde tabir edilen bir husus olabiliyor.

New World Silah Türleri

New World oyunu içerisinde 3 çeşit dövüş tarzı bulunuyor. Büyü, yakın dövüş ve uzaktan dövüş tarzları karakterlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Öte yandan bu dövüş stillerinin her birine bağlı olarak farklı silahlar da New World oyunu içerisinde yer alıyor.

  •  Büyü için eldivenler ve asalar
  • Yakın dövüşte baltalar, gürzler, mızraklar ve kılıçlar
  •  Uzak dövüşte tabancalar, yaylar ve tüfekler.

Her dövüş tarzının olumlu olumsuz tarafları bulunuyor. Yakın dövüş karakterleri son derecede hızlı olsa da alan hasarlarından kaçmaları söz konusu olmuyor. Büyü de fazla hasar verse de mana sıkıntısı yaratması ciddi bir sorun olarak görülebiliyor. Uzak dövüş stilinde de az hasar alınsa sa cephane durumunun iyi şartlar altında olması önem teşkil edebiliyor. Ancak bu hususta düşünmeden de hareket edilebileceği vurgulanıyor. New World oyunu iki farklı dövüş stilini kullanmaya izib veriyor.

New World Karakterleri

New World oyunu içerisinde ilk başta karakteri özelleştirme olanağı bulunuyor. Dış görünüşü herhangi bir şekilde meydana getirmek mümkün olsa da karakter ırklarına bağlı farklı yetenekler bu oyun içerisinde bulunmuyor.

Oyun içerisinde farklı hasar türleri bulunuyor. Karakterlere dair bu tip seçimler yapmak tamamen oyunculara bağlı olarak şekillenebiliyor. Bu durum da her bir karakterin oyun içerisinde zıttı olduğunu göstererek, en güçlü karakterin olmadığını kanıtlayan bir durum olarak ifade ediliyor. 

New World Gold satış

Bu kategoride New World Gold satışı yaparak para kazanabilir ve banka hesabınıza çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilan oluşturup alıcı bulmak, bu linkten hemen ilan ekleyin!