Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Pasha Fencer Hesap Satın Al

Pasha Fencer hesap satışı yapmaya başla ve para kazan, hemen siteye üye ol.

Pasha Fencer Hesap Satın Al
İlk Mail
Level
-
Değerli İtem Sayısı
-

İlan Bulunamadı!

Mobil Oyunlar kategorisinde aktif ilan bulunamadı.
Hemen bir ilan oluşturmak için alttaki butona tıklayın.
İlan Oluştur

Pasha Fencer

Günümüzde pek çok oyunda imzası olan oyunları daha önce oynadığımız veya topluluklardan duyduğumuz 4399EN stüdyosu, geçen senelerde ortaya oyunculara duyurmuş olduğu Pasha Fencer adlı oyununu yayına alarak oyunu oyuncuların deneyimine sundu. Bu oyun aksiyon ve rol yapma oyunu olarak, Orta Doğu olarak adlandırdığımız bölgeleri hedef alarak geliştirilmiş bir mobil oyundur. Oyun içerisinde Türk kültürüne dair bir çok açıklama, özellik, eşyalar barındırıyor. Aynı zaman Türkçe çevirisi sayesinde Türkiye'de oynayan oyuncularına kolaylık sağlamış oluyor.

Pasha Fencer içeriği sayesinde oyunculara çok uzun bir oyun serüveni tanıyor. İçeriğinde bulunan sayısız görev ve yapılabilecek onca aktiviteleri tamamlamak aylarınızı alabiliyor. Durum bu şekilde olduğundan oyunu sıkılmadan uzun zamanlar boyunca oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde farklı kahraman grupları mevcut. Bu farklı kahramanların farklı yetenekleri olduğundan her karakterin kendine özgü bir oynanış türü mevcut. Oyun kendi içerisinde sosyal ortam oluşturabilen bir sistem üzerine kurulu. Açıklamak gerekirse oyun içerisinde belirli seviyelere geldiğinizde evlenebiliyor, gruplar kurabiliyor veya birliğe dahil olabiliyorsunuz. Oyunun her karakter için yüzlerce seviyesi bu seviyelere özgü yüzlerce içeriği mevcut.

Pasha Fencer Hesap Satma

Oynamış olduğunuz Pasha Fencer hesabınızı sitemiz üzerinden üye olarak güvenli bir şekilde satabilirsiniz. Artık oyunu oynayamıyorsanız, vaktiniz yoksa, para ihtiyacınız varsa veya zevk alamıyorsanız hesabınızı boş yere kenarda tutmak yerine sitemiz üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler oldukça basit. itempazar.com adresine üye olup ilan açıp hesabınıza göre ilan bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde girip ilan oluşturmak. İşte bu kadar ilanınızı oluşturdunuz. Artık Pasha Fencer Hesap kategorisinde yayınlanan ilanınız alıcılar tarafından inceleniyor. Hesabınızı satıp bakiye elde ettikten sonra bu bakiyeyi sitemiz üzerinden güvenilir ödeme yöntemleriyle hesabınıza çekebilir veya site içerisindeki ürünlerde değerlendirerek harcayabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını aşağıda vermiş olduğumuz yardım merkezi adresinden ulaşarak bulabilirsiniz. Türkiye'nin en gelişmiş oyuncu pazaryeri sitesi itempazar.com adresine hoş geldiniz. İyi alışverişler dileriz.

https://www.itempazar.com/yardim