Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Rise Online GB & İtem Pazarı

Hemen üye olun ve Rise Online GB & İtem satışı yapın veya güvenli şekilde RO GB satın alın.

Rise Online GB & İtem Pazarı

İlan Bulunamadı!

Rise Online kategorisinde aktif ilan bulunamadı.
Hemen bir ilan oluşturmak için alttaki butona tıklayın.
İlan Oluştur

Rise Online Sistem Gereksinimleri

Bugün sizlere kısa süre önce oyun dünyasında giriş yapmış ve bu kısa dönemde adından oldukça bahsettirip oyun severlerin dikkatini çekmeyi başaran Rise Online oyununun minimum ve maksimum olmak üzere hangi bilgisayar özellikleriyle rahat bir şekilde oynayabileceğinizden bahsedeceğiz. İşte Rise Online Sistem Gereksinimleri;

Minimum Gereksinimler

İşletim Sistemi : 64-bit Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10

İşlemci : Intel i7-5500U 2.4GHz / AMD FX-8800P 2.1 GHz (2 Cores, 4 Threads)

Bellek : 8 GB

Gpu : NVIDIA GeForce 840M 1.03GHz / AMD Radeon 530 1.03GHz)

DirectX : Sürüm 11/12

Depolama : 20 GB Kullanılabilir alan

Maksimum Gereksinimler

İşletim Sistemi : 64-bit Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10

İşlemci : İntek i7-4770K 3.9GHz / AMD FX-9590 4.7GHz

Bellek : 16 GB

Gpu : NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 580

DİrectX : Sürüm 11/12

Depolama : 30 GB Kullanılabilir alan (SSD)Rise Online GB

Günümüz dünyasına teknolojinin de gelişmesiyle birlikte internet ortamından gelir elde etmek, para kazanmak sonra derece önemli hale gelmiş ve herkesin dikkatini çekmiştir. Hatta sevdiği, emek verdiği oyunları oynayarak kendisine gelir elde etme fikri herkesin hayali olmuştur. Peki bu hayalin Rise Online GB satışı yaparak gerçeğe dönüşebileceğini söylesek. Gelin sizlere bu işlemin nasıl gerçekleştiğinden bahsedelim. Öncelikle Türkiye'nin ileri gelen oyun şirketlerinden olan ROCCO Game tarafından, Unreal Engine 4 ile geliştirilerek piyasaya çıkan ve çok kısa sürede kalitesi, akıcılığı ve hızlı teknik ekibiyle ülkemizde bulunan en kaliteli MMORPG oyunları arasında önemli sıralamaya sahip olan bu oyun sizlere 2 alternatif yolla gelir etme fırsatı sunuyor. Bunlardan ilki oyunda oluşturmuş olduğunuz karakteriniz ile seviye yükseltmeye çalışıp, aynı zamanda seviyenizi yükseltirken yaptığınız farm veya bulduğunuz eşyaların ticaretini yaparak GB yani Gold Bar kazanmak. Ve bu kazandığınız GB'leri almak isteyen kullanıcılara güvenle satmak. Bu satış işlemleri için sitemizi ve güvenlik sistemlerimizi kullanabilirsiniz . Diğer yol ise oyunun içerisinde zaman harcadığınızda kazandığınız ROCO Token ile NFT dükkanından bir şeyler satın almak. İşte Rise Online oyununun sizlere sunduğu alternatif gelir etme yöntemleri. Peki bu kazandığınız eşyaları yada hesabınızı satmak istediğinizde nereden satış yapabilirim diye düşüyorsanız doğru adrestesiniz.

itempazar.com üzerinden Rise Online GB satışı yapabilirsiniz. Alanında en kaliteli en hızlı hizmeti veren ve kullanıcılarına, geliştirdiği güvenli ticaret sistemi ile hizmet veren tek adres. Sitemize ücretsiz olarak üye olup daha sonra satmak istediğiniz ürün hesap, veya eşyalarınıza uygun kategoriyi seçip ilan oluşturabilir ve kazandığınız parayı bir çok seçenek ile hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesabınıza aktarmak istemiyorsanız sitemizde bulunan Epin seçeneklerinden birini satın alarak kullanabilirsiniz.