Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Roblox İtem ve Pet Satın Al

Sitemizde Roblox İtem, Pet ve hesap satışı yapabilir, veya bunları güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Roblox İtem ve Pet Satın Al
İlk Mail
Robux Miktarı
-
Telefon Numarası Değişikliği
Mail Adresi Değişiyor Mu
Pet Sayısı
-
Gem Miktarı
-

Roblox Hesapları

İtempazar.com oyuncu pazarı kategorisine giriş yaparak kolayca Roblox Hesap satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken sitemize hızlı ve kolayca üye olmak arından Roblox Hesap veya Roblox Hesap Satın al kategorilerine giriş yaparak. Bütçenize ve kriterlerinize uygun hesabı güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizde satıcılarımızın sattığı Roblox hesapları arasında içlerinde Robux olan hesaplar, oluşturulma tarihi eski olan hesaplar, gelişmiş eşyaların bulunduğu hesaplar da bulunmaktadır.

Roblox Hesap Satış

Sitemiz sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde Roblox Hesap Satış yaparak para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize hızlıca üye olmak ve ardından elinizde bulunan Roblox Hesaplarını ilan oluşturarak oyuncu pazarı ve Roblox Hesap kategorisine eklemek. İlanınızı oluşturduktan sonra Roblox Hesap Satış yapmaya başlayabilirsiniz. İlanınızı öne çıkartarak çok daha fazla kişiye göstererek satış hızınızı 2 ye 3 e katlayarak çok daha fazla satış yapabilir ve daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Robux Al

Sitemiz üzerinden güvenle Robux Epin satın alarak Roblox hesabınıza Robux yükleyebilirsiniz. Ayrıca ilan pazarımıza göz atarak birbirinden farklı satıcılarımızın Robux ve çeşitli eşyalar sattığı ilanları inceleyerek kendi bütçenize ve isteğinize uygun olan ilanları kolayca satın alabilirsiniz.

Roblox Robux Satın Al

İtemPazar üzerinden, siteye ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güvenli ticaret sistemi, sabah saat 10.00'dan akşam 24.00'a kadar açık olan destek sisteminden, haftanın 7 günü 24 saat boyunda aktif olan talep sistemlerinden yararlanabilir. Sitede roblox hesabınız için beğendiğiniz roblox item veya pet satın almak için birbirinden farklı ve sektörünün lideri olan ödeme yöntemlerimizden kendinize uygun olanı seçip para yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz bakiyeyle robux satın alabilir veya robux satışı yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde satış yaptıktan sonra kazandığınız bakiyeyi banka hesabınıza istediğiniz yolla çekebilir ve dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Eğer çekmek istemezseniz sitemizde bulunan birbirinden farklı EPİN ürünlerine göz gezdirerek size uygun olanı satın alabilirsiniz.

İstediğiniz tutarda robux araması yapmak için sayfanın üst kısmında bulunan filtreleme panelini kullanabilirsiniz. Robux satmak için üye olup ilan oluşturmanız yeterlidir. itemPazar üzerinde Roblox Robux satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Satış veya alış yapmadan önce yardım merkezine giderek nasıl alışveriş yapılacağına yada nasıl satış yapılacağına dair bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorunsuz, güvenilir ve hızlı ticaretin tek adresi olarak sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Robux Satın Al

Türkiye' nin en gelişmiş oyuncu pazaryeri sitesi olan itempazar üzerinden Oyuncu Pazarı kategorisine giriş yaparak Roblox oyunu içerisinde geçerli olan Robux alabileceğinizi biliyor muydunuz? Sitemizden bulunan onlarca güvenilir satıcının oluşturmuş olduğu ilanlar arasından en ucuz, en uygun fiyatlı Robux ilanlarına göz atarak Robux Satın Al. Satın aldığınız ilanın ücreti siz onay vermeden satıcıya aktarılmaz. Bu sayede sitemizde güvenli bir alışveriş sistemi oluşup paranız güvene alınmış olur.