Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Steam Random Key Üye İlanları

Steam Random Key satın alarak Steam dünyasında bulunan tüm oyunlar arasından rastgele bir oyun kazanabilirsiniz.

Steam Random Key Üye İlanları

Steam Random Key

İtempazar adresi üzerinden kolay ve güvenle Steam Random Key satın alabilirsiniz. Sizler için sitemize eklediğimiz çeşitli paketler içerisinden bütçenize uygun olan Steam Random Key satın alarak çok değerli oyunları en uygun fiyatla alma şansını yakalayabilirsiniz. Steam Random Key sayesinde normal fiyatı çok pahalı olan oyunların çok ucuza sahibi olabilirsiniz. Eğer şansınıza güveniyorsanız bu fiyatları uygun Random Key fırsatlarını kaçırmayın. Satın almış olduğunuz Steam Random Key anında teslimattır. Satın aldığınız an tarafınızda otomatik olarak teslim edilir. Gelen kodu hemen Steam adresine girerek aktif edebilir ve kullanabilirsiniz.


Satın almış olduğunuz Steam Random Key ürününü nasıl kullanabileceğinize aşağıdaki görsellerden bakarak kolayca aktif edebilirsiniz.

Steam Random Key Mobil

Satın almış olduğunuz Steam Random Key anahtarınızı mobil üzerinden nasıl aktif edilebilir nasıl kullanılır sırayla takip edebilirsiniz;

 • Steam mobil uygulamamıza giriş yapıyoruz.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra üst kısımda bulunan mağaza kısmına giderek, Hesap Ayrıntılarına giriş yapıyoruz.
 • Karşımıza gelen sayfada Cüzdana Para Ekle butonuna basıyoruz.
 • Karşımıza gelen Cüzdana Para Ekleme seçenekleri arasından Steam Cüzdan Kodu veya Hediye Kartı seçeneğine giriş yapıyoruz.
 • Steam Cüzdan Kodu yazan kısma Steam Random Key kodunuzu girerek aktif edebilirsiniz. 


Steam Random Key Mobil aktif etme işlemleri bu şekildedir.

Steam Random Key Nasıl Kullanılır?

Satın almış olduğunuz Steam Random Key anahtarınızı nasıl aktif edeceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki adımlara göz atabilirsiniz;

 • Steam uygulamasını açarak hesabımıza giriş yapıyoruz.
 • Giriş yaptığımız üyeliğimize, yukarıda bulunan kütüphane kısmına giriyoruz.
 • Kütüphaneye giriş yaptıktan sonra sol alt kısımda bulunan Oyun Ekle butonuna basıp Ürün Etkinleştir seçeneğini seçiyoruz.
 • Karşımıza çıkan pencereyi ileri butonuna basarak geçiyoruz.
 • Tekrardan karşımıza gelen sözleşme yazısını kabul ederek devam ediyoruz.
 • En son aşama olan karşımıza çıkan kısma satın aldığımız kodu girerek ürünü aktif ediyoruz.Steam Random Key Nedir?

Steam Random Key, Steam platformunun içerisinde bulunan oyunları içerisinde barındıran ve kullanıldığında bu oyunlardan bir tanesini rastgele olarak size veren bir ürün anahtarıdır. Satın almış olduğunuz anahtar çeşidine göre farklı değerlerde oyunlar çıkabilmektedir. Şansınıza güveniyorsanız İtempazar.com adresinin sizlere sunduğu en uygun fiyatlı Steam Random Key satın alarak aktifleştirebilir ve çıkan oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.