Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Valorant Hesap Satış

Valorant kategorisinde hesap satışı yapın veya yeni bir hesap satın alın. Tüm işlemler %100 itempazar güvencesinde.

Valorant Hesap Satış
Sunucu
İlk Mail
Kostüm Sayısı
-
Karakter Sayısı
-
Lig
Aşama
Savaş Bileti
VP Miktarı
-
Beta hesap mı
Bağlı LoL Hesabı
İsim Değiştirme Hakkı
Bağlı TFT hesabı

Valorant Hesap Satın Al

Efsane bıçakların veya vandal skinlerinin bulunduğu bir valorant hesabımı arıyorsunuz? Yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan filtreleme aracılığı ile aradığınız valorant hesabının bulunduğu sunucuyu (Türkiye, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Brezilya, Kore veya Asya) seçebilir, hesabın ilk maili üzerinde olup olmadığını kontrol edebilir dilediğiniz kostüm sayısı aralığında arama yapabilir istediğiniz liglerin istediğiniz aşamalarındaki valorant hesaplarını listeleyebilirsiniz. 

İçerisinde VP bulunan hesapları arama yapabilirsiniz, çok ucuz valorant hesaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. İlan görsellerinde hesapların envanterlerinde bulunan skinleri kontrol edip satıcısı ile mesajlaşabilirsiniz. Tamamen güvenli olarak İtemPazar.com üzerinden dilediğiniz valorant hesabını satın alabilirsiniz.


Valorant Hesap Sat

Valorant hesabınızı satmak için öncelikle sitemize kayıt olmalısınız, kayıt olduktan sonra sayfanın sağ üstünde bulunan buton ile ilanınızı oluşturabilirsiniz. Valorant hesabınızı satarak karşılığında para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralar ile farklı valorant hesapları satın alabilir, sitemiz üzerinden diğer oyunlara ait ilanları satın alabilir veya valorant vp satın alabilirsiniz. İlanınızı oluştururken detay vermeyi unutmayınız. Sitemiz üzerinde bildirimleri aktifleştirdiğiniz zaman ilanınızı inceleyen ve valorant hesabınızı satın almak isteyen kullanıcılar mesaj gönderdiğinde sizlere bunu bildireceğiz. Valorant hesabınızı güvenli olarak satarken size aracılık etmek için sabırsızlanıyoruz.