Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Valorant Random Hesap

Valorant Random hesap satın alarak hemen şansınızı deneyin! Yüksek skinli hesaplara ucuz yoldan sahip olun.

Valorant Random Hesap

Valorant Random Hesap Satın Alma

itemPazar üzerinden çok kolay bir şekilde Valorant Random Hesap satın alabilirsiniz, tek yapmanız gereken sitemize ücretsiz bir şekilde üye olup daha sonrasında aşağıda bulunan linke tıklamak ve karşınıza çıkan ilanlarda en güvenilir ve sorunsuz satış yapan satıcıyı bulup size en uygun random hesabı seçip satın almak. Ardından satın almış olduğunuz hesabınıza girerek oynamaya başlayabilirsiniz.


Aklınız takılan herhangi bir problem yada sıkıntıda siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz ve her gün saat 10.00 - 24.00 arasında aktif olan destek sistemi üzerinden ulaşarak sorunlarınıza yanıt alabilir, yada destek sistemi üzerinden yaşadığınız sıkıntıları detaylı bir şekilde anlatarak destek alabilirsiniz. Türkiye'nin en güvenilir oyuncu platformu olarak siz kullanıcılarımıza 7/24 sınırsız destek sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

https://www.itempazar.com/ilanlar/valorant-random-hesap

Valorant Random Hesap Yasal Mı?

Valorant random hesaplar içerdiği sayısız kostümle ilanlara koyularak ucuz fiyatlarıyla alıcıların önüne konmaktadır. Alıcıların aklına gelen 2 temel soru oluyor bunlardan bir tanesi güvenilir mi? diğeri ise yasal mı? Bu durumda sizlere şunu belirtmek isteriz ki random hesaplarda site güvenirliliği ve tecrübesi satın alma işleminin %80 civarı oranında etkili olmaktadır. Site bu konuda ne kadar tecrübeliyse o kadar fazla destek sağlamakla beraber art niyetli satıcıları da tespit edip güvenilir bir ortam yaratmayı biliyor olması gerekiyor. Bu noktada tabii ki bu kategoride yıllardır hizmet veren site olarak bizi yani itempazar.com adresini aklınızda şüphe kalmadan Valorant Random Hesap kategorisinde tercih edebilirsiniz. Diğer soruya gelecek olursak, Valorant yani Riot Games, Valorant Random Hesap konusunda yasa dışı bir durum olduğunu belirtmemiştir. Bu nedenle herhangi bir yasal olmayan durum söz konusu değildir.

Kısacası Valorant Random Hesap satın alma veya satma işlemi yasaldır. Alışverişte dikkate alınması gereken detayları da sizlerle paylaştık bu konuda sitemizi gönül rahatlığı ile tercih ederek sizler için geliştirdiğimiz güvenli ve anında alışveriş sistemini kullanarak memnuniyetinizi en üst düzeylere çıkartabilirsiniz.

Valorant Random Hesap Nedir

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasına giren bu oyunda son günler oluşan çeşitli hesap satış yöntemleri gelişmiştir. Bu yöntemlerden en çok tercih edilenlerden bir tanesi Valorant Random Hesap, adından da anlayabileceğimiz üzere rastgele şansınıza bağlı olarak hesapların içerisinden en az 1 skin olacak şekilde rastgele skin çıkmaktadır. Sadece kostümle kalmayıp silah yükseltmeleri ve renk paketleri de yine değişkenlik göstererek çıkmaktadır. Bu hesapları normal Valaront hesaplarından ayıran ve daha ucuz olmasını sağlayan özelliği ise hesapların sahibinin belirsiz olması. Evet bu hesapların sahibinin kim olduğu bilinmiyor ve birden fazla kişi bu hesaplara erişim sağlayabiliyor. Hesabı satın aldığınızda ise mail değişimi gibi işlemler de gerçekleştirilemiyor. Durum bu şekilde olunca fiyat olarak normal hesaplardan daha uygun bir fiyata sahip oluyor. Özetlemek gerekirse sahibi binmeyen ve birden fazla kişi tarafından oynanabilen hesaplara Valorant Random Hesaplar adı veriliyor.

Valorant Random Hesap Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Valorant random hesap satın alacağınız platformun güvenilir ve iyi hizmet veriyor olması gerekmektedir. Çünkü yaşayabileceğiniz herhangi bir problemde hızlı ve kaliteli destek almak hem alıcı hem satıcı açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden İtemPazar platformunu Valorant random hesap satın alırken tercih edebilirsiniz ve sitemiz üzerinden güvenli olarak random hesap satın alabilirsiniz. Random hesapları satın alırken satıcının Güvenilir Üye olup olmadığını daha önce kaç satış yaptığını ve satış sonrasında alıcılarının yaşadığı alışveriş deneyimini satıcının profil kısmında yazdığı yorumları kontrol ederek satın alım yapmanız alışveriş kalitesi açısından son derece önemlidir.

Satın alacağınız ilanın satıcısının ilan açıklamasını dikkatli bir şekilde inceleyerek belirtmiş olduğu garanti süresini ve sattığı hesabın çeşitli özelliklerini kontrol etmeyi unutmayınız. Hesaplarda kalıcı ban bulunduğunda satıcılardan yeni hesap temin edebilme şansınız bulunmaktadır, fakat bunun için satıcı ile iletişime geçmelisiniz. Bu durumla karşı karşıya kaldığınızda ve satıcıdan destek ve cevap alamadığınızda sitemizde bulunan canlı destekten veya destek talebi üzerinden bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz.

Valorant Random Hesaplarda Bulunabilecek Skinler

 • Ejder Vandal
 • Asil 2.0 Karambit
 • Ejder Operatör
 • Yağmacı Bıçak
 • Yağmacı Vandal
 • Işık Muhafızları Silah Seti
 • Asil Vandal
 • Havalı Operatör
 • Oni Phantom
 • Ejder Ateşi Hançer
 • Ejder Frenzy
 • İyon Phantom
 • Sakura Vandal


Gibi bir çok değerli eşyayı çok ucuz fiyatlara satın alabileceğiniz random hesapların envanterinde bulunabilirsiniz