Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Wild Rift Hesap Satın Al

Hemen siteye üye olun ve Wild Rift hesaplarını hızlı ve güvenli şekilde satın alın.

Wild Rift Hesap Satın Al
İlk Sahibiyim
Mail Değişimi
Bilgi Değişimi
Rank
RP Miktarı
-
Mavi Öz Miktarı
-
Karakter Sayısı
-
Kostüm Sayısı
-

Wild Rift Hesap Satış

Wild Rift adı verilen oyun Riot Games şirketi tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş bir mobil oyundur. Bu oyun League of Legends oyununun mobil platforma uyarlanmış versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı şirket tarafından üretilen bu oyun içeriğinde yine bizleri çeşitli haritalar ve bu haritalarda birbirleriyle savaşan şampiyonlar karşımıza çıkıyor. Oyunun amacı rakibinin merkezini yok etmek olsa da oyun içerisinde oyuncuların birbirleriyle savaşırken sergilemiş olduğu yetenekler daha ön plana çıkıyor.

Oynamış olduğunuz ve belli bir zaman, emek harcadığınız, geliştirdiğiniz hesabınızı satarak gelir elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup daha sonrasında sağ üst kısımda bulunan ilan ekle butonundan geliştirmiş olduğunuz hesabınızın bilgilerini ve görsellerini girerek ilan oluşturmak. Oluşturmuş olduğunuz bu Wild Rift Hesap Satış kategorisinde yayınlanarak alıcılara sergilenmektedir. Bu sayede hesabınıza alıcı bulabilir ve bulduğunuz alıcıyla anlaşıp hesabınızı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde satabilirsiniz. Satmış olduğunuz ilandan kazandığınız bu tutarı papara, ininal veya banka hesabınız üzerinden çekerek harcayabilirsiniz.

Aklınıza takılan diğer sorularınız için aşağıda vermiş olduğumuz yardım merkezi linkine tıklayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

https://www.itempazar.com/yardim