Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Zula Hesap Satışı

Hemen ilan oluşturun ve Zula hesap satışı yapın veya satılık Zula hesaplarını incelemeye başlayın.

Zula Hesap Satışı
İlk Sahibiyim
KDA
-
ZA Miktarı
-
ZP Miktarı
-
Demir
-
Krom Miktarı
-
Titanyum Miktarı
-
Kobalt Miktarı
-
Klan
Level
-
İtem Seviyesi +
-

Zula Hesap Satış

Türkiye'nin ilk yerli yapım MMOFPS oyunu olan Zula oyununda hesap satışı artık mümkün. Oynayarak seviyesini yükselttiğiniz emek verdiğiniz hesabınızı satarak kendinize gelir elde edebilir ve bu hesabı nakit olarak hesabınıza aktarabilirsiniz. Nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Gelin sizlere bu işlemi nasıl yapacağınızı kısaca özetleyelim.

Öncelikle itempazar.com adresine hemen kolay bir şekilde üye oluyorsunuz. Daha sonrasında sağ üstte bulunan ilan ekle butonuna basarak karşınıza gelen bilgileri satmak istediğiniz hesabınızın bilgilerine göre dolduruyorsunuz. Unutmadan söyleyelim hesabınızın görsellerini eklemek satış hızınızı arttırabilir. Daha sonra ilanı yayına alıyorsunuz. Eğer hesabınızın hemen satılması gerekiyorsa ilan bilgilerinin altında bulunan doping seçeneklerinden yararlanabilir ve satış hızınızı katlayabilirsiniz. İlanınızı yayına aldıktan sonra tarafınıza gelen mesajlarla, alıcı ile anlaşabilir ve satışı gerçekleştirebilirsiniz. Kazandığınız bu bakiyeyi papara, ininal veya banka hesaplarınıza kolayca çekebilirsiniz.

Eğer bir zula hesabını arıyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan filtreleri kullanarak kendinize en uygun zula hesabını bulabilirsiniz. Zula hesabınızı satın alırken satıcının güvenilir kullanıcı rozeti olup olmadığını kontrol ediniz, satın almadan önce satıcıya mesaj göndererek kendisiyle iletişim kurabilirsiniz. Zula hesabında istediğiniz skinleri aratabilir ve güvenli olarak zula hesabı satın alabilirsiniz.