Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
250 ROBUX KOMİSYON ÖDERİM
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#17776

250 ROBUX KOMİSYON ÖDERİM

ROBUX GAMEPASS YÖNTEMİYLE VERİLİCEKDİR GAMEPASS'INIZI BURDAN OLUŞTURABİLİRSİNİZ https://www.roblox.com/develop?Page=game-passesNOT:ÖNEMLİ BİLGİROBUX 1-5 GÜN ARASINDA HESABINIZA GEÇİYOR BU BENİMLE İLGİLİ BİRŞEY DEĞİL ROBUX PENDING AŞAMASINA GİRİYOR VE BİR SÜRE SONRA OTOMATİK OLARAK HESABINIZA DÜŞÜYOR

 • İlan 4 gün önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
IceeStore IceeStore 35 Başarılı İşlem
5
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
25.00 ₺
Stok 381

ROBUX GAMEPASS YÖNTEMİYLE VERİLİCEKDİR GAMEPASS'INIZI BURDAN OLUŞTURABİLİRSİNİZ https://www.roblox.com/develop?Page=game-passes

NOT:ÖNEMLİ BİLGİ

ROBUX 1-5 GÜN ARASINDA HESABINIZA GEÇİYOR BU BENİMLE İLGİLİ BİRŞEY DEĞİL ROBUX PENDING AŞAMASINA GİRİYOR VE BİR SÜRE SONRA OTOMATİK OLARAK HESABINIZA DÜŞÜYOR

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
9.9
Memnuniyet
9.4
İletişim
10
Teslimat
Outhell
Outhell
O kadar iyiki o kadar soru sormama rağmen sıkılmadan cevapladı beni çok teşekür ederim bol satışlar dilerim
Eren43
Eren43
gayet güveniilir ve anında teslim ediyor herkeze tavsiye ediyorum
darkknight
darkknight
Kesinlikle güvenilir tavsiye ederim
kayra58s
kayra58s
bir önceki yorumumu yanliş yazdim başka saticiya yazmiştim 10/10 sunuz
kayra58s
kayra58s
herşey çok güzel ama kulanıcı çok fazla çevrim dışı
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.