Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Valorant Maintlik Hesap
Valorant Maintlik Hesap
Valorant Maintlik Hesap
Valorant Maintlik Hesap
Valorant Maintlik Hesap
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#65363

Valorant Maintlik Hesap

ILANI ALAN KISIYE HEDİYE OLARAK VP KODU VERECEGIM.HESABIN FIYATI DEĞERİNİN ALTINDA, BU YÜZDEN İNDİRİM YAPILMAYACAK. SATIN ALMAK İÇİN ATKİF OLMAMI BEKLEMENİZE GEREK YOK. İLANI SATIN ALDIĞINIZ GİBİ BİLDİRİMLER KISMINIZA HESABIN TÜM BİLGİLERİ DÜŞECEKTİR. HESAPTA 1HAFTA ICINDE HERHANGİ BIR SORUN OLURSA ANINDA PARA IADESI YAPARIM. ŞİMDİDEN ALAN KİŞİYE HAYIRLI OLSUN.İçinde;Gaia VandalOni 2.0 VandalUzaylı avcısı bıçakRGX KelebekBP KarambitHesapta GEKKO dahil tüm karakterler açıktır.vb. skinler vardır. ...

Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Gümüş
Tüm detayları gör
 • İlan 3 saat önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ElektronikMagaza ElektronikMagaza 9 Başarılı İşlem
5
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
349,00
Stok 0
Sunucu: Türkiye
İlk Mail: Hayır
Lig: Gümüş
Bağlı LoL Hesabı: Yok

ILANI ALAN KISIYE HEDİYE OLARAK VP KODU VERECEGIM.

HESABIN FIYATI DEĞERİNİN ALTINDA, BU YÜZDEN İNDİRİM YAPILMAYACAK. SATIN ALMAK İÇİN ATKİF OLMAMI BEKLEMENİZE GEREK YOK. İLANI SATIN ALDIĞINIZ GİBİ BİLDİRİMLER KISMINIZA HESABIN TÜM BİLGİLERİ DÜŞECEKTİR. HESAPTA 1HAFTA ICINDE HERHANGİ BIR SORUN OLURSA ANINDA PARA IADESI YAPARIM. ŞİMDİDEN ALAN KİŞİYE HAYIRLI OLSUN.

İçinde;

Gaia Vandal

Oni 2.0 Vandal

Uzaylı avcısı bıçak

RGX Kelebek

BP Karambit

Hesapta GEKKO dahil tüm karakterler açıktır.

vb. skinler vardır. Gümüş iki rank'ında olmasına rağmen mmr'ı yüksektir. (Smurf hesabım.)

8.7 / 10
Güvenilirlik
8.7
Teslimat
8.7
İletişim
8.7
Memnuniyet
8.7
caneroks

ılk basta guvenmemıstım ama guvenılır.

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Valorant Maintlik Hesap başlıklı ilanı satın aldı.
kayrahan

ilgili

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
30K Aylık Dinlenmeli Spotify Artist Hesabı başlıklı ilanı satın aldı.
kayrahan

ilgili

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Priv Dist başlıklı ilanı satın aldı.
kaansantana

efsane biri mutlaka alın bir şeyler

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
VALORANT MAINLIK HESAP INDIRIM VAR! başlıklı ilanı satın aldı.
EcStore

dolandırıcıdır aldığım hesap ilk sahibi tarafından geri alındı re-sell deniyor ama düşürülmüş acc çalınma kapanma olmadığı halde iade yapmadı inanmayn

Güvenilirlik: 1 / 10
Teslimat: 1 / 10
İletişim: 1 / 10
Memnuniyet: 1 / 10
EcStore - Discord Hesabı - Açıklamaya Bak başlıklı ilanı satın aldı.
Meteoroloji

Güvenilir ve samimi biri

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
Özel ilan başlıklı ilanı satın aldı.
wuptididntwakeup

legit

Güvenilirlik: 10 / 10
Teslimat: 10 / 10
İletişim: 10 / 10
Memnuniyet: 10 / 10
FIRSAT - Discord Early Hesabı - Açıklamaya Bak başlıklı ilanı satın aldı.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.