Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi

Alım İlanları Pazarı

Alımlarınızı en iyi fiyatlarla yapmak için tek adres İtemPazar.

Filtrele
Diğer Filtreler
Oyun Pinleri

Alım İlanı Nedir?

İtempazar sitesi üzerinden satın almak istediğiniz, aklınızda bulunan ürünü, hizmeti yada aradığınız şeyleri site üzerindeki satıcıların oluşturmuş olduğu ilanlara göz atarak, aradığınız ilanı bulmaya çalıştığınızda ve satılığa konulan ilanlar arasında almak istediğiniz hizmet veya ürünü bulamadığınız durumlar için geliştirilen bu sistemde; Çok kolay bir şekilde istediğiniz ürün, hesap, oyun içeriği, üyelik hizmeti gibi binlerce kategori arasından Alım ilanı oluşturarak Alım ilanı kategorisinde Alım ilanı yayınlayarak satın almak istediğiniz ürünleri diğer site kullanıcılarına paylaşıyorsunuz. Ardından sitemizi ziyaret eden kullanıcılar yada hali hazırda sitemizi kullanan satıcı veya alıcı, kullanıcılarımız alım ilanınızı görüp tarafınıza almak istediğiniz hizmet ile ilgili mesaj gönderip sizlere bunu temin etmek için iletişime geçmektedir. Anlaşmanız durumunda kişiye özel açılabilen ilan ile sitemizin sloganı halinde gelmiş güvenli alışveriş ticaret sistemi sayesinde hızlı ve güvenli olarak başarılı bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Alım İlanı Nasıl Oluşturulur?

Alım ilanı oluşturmak için öncelikli olarak üyeliğinize giriş yapmanız gerekmektedir.
Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan "İlan Ekle" butonuna basarak ilan ekleme sayfasına giriş yapıyorsunuz.
İlan ekleme sayfasında alım ilanı oluşturmak istediğiniz kategoriyi seçip, hemen alt kısımda bulunan "İlan Tipi" bölümünden Alım ilanı butonuna basıyoruz.
Butona bastıktan sonra alım ilanınıza göre aşadığda bulunan tüm bilgileri doldurup "İlanı Oluştur" butonu ile alım ilanınızı aktif edebilirsiniz.
Alım ilanlarınızın daha çok görülmesi ve üst sıralarda gözükmesi için doping çeşitlerine göz atabilirsiniz.