Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
10000 Steam Puanı
10000 Steam Puanı
10000 Steam Puanı
10000 Steam Puanı
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#38071

10000 Steam Puanı

Satın Almadan Önce OkuyunLütfen profilinizi herkese açık olarak ayarlayın.Tüm ödüller ve bakiyeler yasaldır ve %100 çalışır.Bu ilanı satın aldığınızda elinize geçicek 10.000 Puandır.Sohbet üzerinden bana ödüllerin atılacağı Steam Profil Linkini  gönderin.Puanlarınız 14 gün sonra Steam Puan Dükkanı Bakiyesine eklenecektir.Atılan ödüller kalıcıdır puan size ulaştıktan sonra da ödüller profilinizde gözükür.Vac yasaklaması veya herhangi bir kısıtlama almazsınız tam...

 • İlan 23 saat önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SteamStore SteamStore 113 Başarılı İşlem
9
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
30,00
Stok 29

Satın Almadan Önce Okuyun

Lütfen profilinizi herkese açık olarak ayarlayın.

Tüm ödüller ve bakiyeler yasaldır ve %100 çalışır.

Bu ilanı satın aldığınızda elinize geçicek 10.000 Puandır.

Sohbet üzerinden bana ödüllerin atılacağı Steam Profil Linkini  gönderin.

Puanlarınız 14 gün sonra Steam Puan Dükkanı Bakiyesine eklenecektir.

Atılan ödüller kalıcıdır puan size ulaştıktan sonra da ödüller profilinizde gözükür.

Vac yasaklaması veya herhangi bir kısıtlama almazsınız tamamen yasaldır.

Puan size aktarıldığında kanıt olarak gerekli ekran görüntüleri tarafınıza sağlanacaktır.

-

Neden 14 gün beklemek gerekiyor?

Steam'in kuralları. Puanlar atıldıktan 14 gün sonra kullanılabilir durumda olur.

-

✅Dilediğiniz puana ilan açtırabilirsiniz. [Min. 10.000]

En Ucuz Fiyat

Güvenilir Satıcı

Satın Aldığınız an aktif oluyorum

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
exelance31
exelance31
ödüller hızlı geldi teşekkürler
Yonos1641
Yonos1641
Çok Hızlı Teslimat Teşekkürler
windblows16
windblows16
O kadar hızlı geldi ki ne ara geldiğini anlamadım. Güvenilir.
canaryclaw
canaryclaw
Çok Hızlı Teslimat Güvenilir Arkadaş Tavsiye Ediyorum 14 Gün İçinde Puanlar Kullanılabilir Oluyor
Satıcının bütün değerlendirmelerini görüntüle
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.