Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu + Destek
Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu + Destek
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#38094

Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu + Destek

+800 başarılı işlem ile HESAPZ Güvencesi İle Güvenle Alışveriş YapabilirsinizMerhaba, bu ürünü aldığınızda UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu İçeren bir Steam hesabı alacaksınız.Oyun satın alınmış durumdadır.Ön indirme açıldığında indirebileceksiniz.Hesabımız bilgileri değişmezSizelere ömür boyu garanti sunuyoruzHesap Şahsi Hesabımızdır . Hesaplar ortalıkta dolaşan hesaplar değildirHesaplar sadece çevrimdışı modları destekler.Hesaplar Tek/1 PC için aktivasyon vardır 2. bilgisa...

İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Tüm detayları gör
 • İlan 7 saat önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Hesapz Hesapz 9 Başarılı İşlem
3
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10,00
Stok 4
İlk Mail: Hayır
Cüzdan Miktarı: 0
Vac Banı Var mı: Hayır
Yalnızca Offline Oynanabilir Mi: Evet
Toplam Oyun Sayısı: 1

+800 başarılı işlem ile HESAPZ Güvencesi İle Güvenle Alışveriş Yapabilirsiniz

Merhaba, bu ürünü aldığınızda UNCHARTED Hırsızlar Mirası Koleksiyonu İçeren bir Steam hesabı alacaksınız.

Oyun satın alınmış durumdadır.

Ön indirme açıldığında indirebileceksiniz.

Hesabımız bilgileri değişmez

Sizelere ömür boyu garanti sunuyoruz

Hesap Şahsi Hesabımızdır . Hesaplar ortalıkta dolaşan hesaplar değildir

Hesaplar sadece çevrimdışı modları destekler.

Hesaplar Tek/1 PC için aktivasyon vardır 2. bilgisayarınız var ise yeniden sipariş yapmalısınız.

hesabı paylaşmak yasaktır

iade yoktur

hesap şu an guardsızdır direkt giriş yapıpabilirsiniz ileride eklenebilir

Hesabı Aldıktan sonra ne yapmanız gerekiyor ?

Hesabı aldıktan sonra Steam e giriş yapıp oyunu indirmeye ve oynamaya başlayabilirsiniz

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ BOL EĞLENCELER

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
9.5
Memnuniyet
Mustafaefe123
Mustafaefe123
Gerçekten işini hakkıyla yapıyor hızlı teslimat ekstra oyunlar için de teşekkürler
werterking
werterking
Beklediğimden daha hızlı teslimat sağladırlar. Tavsiye ederim.
imampower6131
imampower6131
Güzel ama hesap beklediğim gibi gelmedi
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.