Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
İlan yayını kullanıcı tarafından sonlandırıldı!

İlanın satıcısı, herhangi bir satılma işlemi olmadan ilanı yayından kaldırdı.

GEFORCE NOW FOUNDER HESAP
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20822

GEFORCE NOW FOUNDER HESAP

GEFORCE NOW FOUNDER HESAPDikkat!Açılacak Olan Hesap Founder Üyelik Değildir, Founder Üyelikte Bulunam Birçok Özelliğe Erişmenizi Sağlar.✅Normalde 30 Dakika Olan Oturum Süreniz 1 Saate Çıkar✅✅Oturumunuz Bittiği An Tekrar Beklemeden Oyuna Girersiniz,Sıra Beklemezsiniz✅✅Sizin Adınıza Ve Mailinize Açılır✅✅Mail Ve Şifresi Her Daim Değiştirebilirsiniz✅✅Hesap Ömür Boyu Founder Üyelik Özelliklerine Erişir✅✅Ömür Boyu Sizindir✅????Bilmeniz Gerekenler????✅Oyuna Girmeden Önce Vpn Açmalısınız,Oyuna Girdikten...

 • İlan 3 gün önce oluşturuldu.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
ProphetGG ProphetGG 46 Başarılı İşlem
6
İlan Ücreti
15.00 ₺

GEFORCE NOW FOUNDER HESAP

Dikkat!Açılacak Olan Hesap Founder Üyelik Değildir, Founder Üyelikte Bulunam Birçok Özelliğe Erişmenizi Sağlar.

✅Normalde 30 Dakika Olan Oturum Süreniz 1 Saate Çıkar✅

✅Oturumunuz Bittiği An Tekrar Beklemeden Oyuna Girersiniz,Sıra Beklemezsiniz✅

✅Sizin Adınıza Ve Mailinize Açılır✅

✅Mail Ve Şifresi Her Daim Değiştirebilirsiniz✅

✅Hesap Ömür Boyu Founder Üyelik Özelliklerine Erişir✅

✅Ömür Boyu Sizindir✅

????Bilmeniz Gerekenler????

✅Oyuna Girmeden Önce Vpn Açmalısınız,Oyuna Girdikten Sonra Yine Kapatacaksınız.✅

✅Ping Sorunu,Takılma,Bağlantı Sorunları,Oyundan Atma Gibi Sorunlar Olmaz,Vpn'i Tekrar Kapatacağınızdan Dolayı Bağlantıda Bir Sorununuz Olmaz✅

❌!Dikkat,Ping Sorunu Yoktur!❌

9
Genel Ortalama
8.6
Güvenilirlik
8.5
Memnuniyet
8.6
İletişim
8.5
Teslimat
AAY38
AAY38
ürünü tavsiye ederim diğer hesaplar gibi kötü değil ve hesap banlı ise size ban kalkana kadar hesap veriyorlar
HesapForGame
HesapForGame
banlı hesap verip hediye hesaplar veriyor onaylamamı istiyor hesap açılınca da bakıcam artık dolumu boşmu
yavuzkrc45710
yavuzkrc45710
Cidden çok iyi bir satıcı mesaj yazdığım gibi geri dönüş sağladı
cank31
cank31
Adam muq bir adam sözünü tutuyor fln 10 numara zaten hesapı hiç söylemiyorum muq ekinler var tavsiye ederim
enesabi25150
enesabi25150
begendim hesab muq guvenilir bir site
uwur
uwur
bot ve bos hesap kayniyor combolari dusurmusler gonderiyorlar
kaderimsin551903
kaderimsin551903
Güzel alisveristi biraz mail konusunda sıkıntı yaşadık ama sorun çözüldü :) teşekkürler
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.