Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
3 Aylık Discord Nitro [2X Boost+1XGamePass]
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#16683

3 Aylık Discord Nitro [2X Boost+1XGamePass]

GARANTİLİDİR SORUN HALİNDE YENİSİ VERİLİR!!!YANINDA HEDİYESİYLE...Nitronuz anında teslim edilir.Sormadan direkt satın alabilirsiniz. Teslimat sonrası onay vermeyi unutmayınız.Bu Boost Nitro sayesinde birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.En uygun fiyat bizdedir.Diğer ürünlerimize de göz atmayı unutmayın.İstediğiniz ürünleri özelden belirtebilirsiniz.Herhangi bir sorun halinde benimle iletişime geçebilirsiniz.itemsatis.com üzerinde +1000 Başarılı İşlem ve itempazar.com Güvencesiyle...Kartınızda ufak ...

Nitro Süresi: 3 Ay
 • İlan 1 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
slmbeneren slmbeneren 109 Başarılı İşlem
9
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10.00 ₺
Stok 3
Nitro Süresi: 3 Ay

GARANTİLİDİR SORUN HALİNDE YENİSİ VERİLİR!!!

YANINDA HEDİYESİYLE...

Nitronuz anında teslim edilir.

Sormadan direkt satın alabilirsiniz.

Teslimat sonrası onay vermeyi unutmayınız.

Bu Boost Nitro sayesinde birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

En uygun fiyat bizdedir.

Diğer ürünlerimize de göz atmayı unutmayın.

İstediğiniz ürünleri özelden belirtebilirsiniz.

Herhangi bir sorun halinde benimle iletişime geçebilirsiniz.

itemsatis.com üzerinde +1000 Başarılı İşlem ve itempazar.com Güvencesiyle...

Kartınızda ufak bir ücret olmalıdır bu değişkenlik göstermektedir fakat parayı en kısa süre içerisinde iade eder yani cebinizden para çıkmaz. Hesabınıza önceden nitro aldıysanız kullanamazsınız. Hediyeyi Discord Nitro'yu aktive edince vermektedir.

Son kullanım tarihi her an bitebilir.

Sonra oluşacak problemlere yapabileceğimiz bir şey yoktur.6
Genel Ortalama
6.4
Güvenilirlik
5.9
Teslimat
6.9
İletişim
6.7
Memnuniyet
bdlfalan
bdlfalan
ya adam 20-100 skin diyo geliyo bana 10 skinli veriyo
tamerdemir
tamerdemir
aldığım ürünün kodu(Lütfen Bekleyin) olarak görünüyor iletişime geçmeye çalışıyorum aktif olmasına rağmen cvp vermiyor rezil bir iş tercih etmeyin!!!!
ZeuSS
ZeuSS
hesap banlı çıktı arkadaş kanıt istiyor böyle bir rezillik olamaz para iadesi istiyorum
bilalsayhan9
bilalsayhan9
SÖZDE OTOMATİK KOD GELEN KOD: LÜTFEN BEKLEYİNİZ
ResulEge
ResulEge
Aktifleşmiyor,benim hatam olduğunu söylüyor.
Bartis
Bartis
Güvenilir Ama Takipçiler Geç Geldi.
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.