Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Discord 1000 Arkadaşlık İsteği ( Kampanya )
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20656

Discord 1000 Arkadaşlık İsteği ( Kampanya )

KAMPANYA İLK 100 ALICI İÇİN GEÇERLİDİR AKTİF OLDUĞUMUZ ZAMAN İÇİNDE 1 DAKİKA İÇİNDE TESLİM EDİLİR !OFFLİNE OLDUĞUMUZ ZAMAN DİLİMİNDE ALIRSANIZ MESAJ YOLU İLE BİZE BİLGİLERİNİZİ İLETİNİZ ONLİNE OLDUĞUMUZDA GÖNDERİMİNİZİ SAĞLARIZ !BİZİ DİĞER SATICILAR İLE KARIŞTIRMAYIN BİZ ANABAYİYİZ HEMEN GÖNDERİYORUZ !GÖNDERİMİNİZİN SİZE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE AKTARILABİLMESİ İÇİN LÜTFEN ARKADAŞLIK İSTEĞİ DAVETLERİNİZİN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUP KONTROL EDİNİZ !ARKADAŞLIK İSTEĞİNİ GÖNDEREBİLMEMİZ İÇİN DİSCORD...

Üye aktifliği: Arkadaşlık İsteği
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 0
 • İlan 1 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
HizliBoots HizliBoots 65 Başarılı İşlem
7
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
10.00 ₺
Stok 100
Üye aktifliği: Arkadaşlık İsteği
Üyeler Ne Kadar Süre Online: 0

KAMPANYA İLK 100 ALICI İÇİN GEÇERLİDİR AKTİF OLDUĞUMUZ ZAMAN İÇİNDE 1 DAKİKA İÇİNDE TESLİM EDİLİR !

OFFLİNE OLDUĞUMUZ ZAMAN DİLİMİNDE ALIRSANIZ MESAJ YOLU İLE BİZE BİLGİLERİNİZİ İLETİNİZ ONLİNE OLDUĞUMUZDA GÖNDERİMİNİZİ SAĞLARIZ !

BİZİ DİĞER SATICILAR İLE KARIŞTIRMAYIN BİZ ANABAYİYİZ HEMEN GÖNDERİYORUZ !

GÖNDERİMİNİZİN SİZE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE AKTARILABİLMESİ İÇİN LÜTFEN ARKADAŞLIK İSTEĞİ DAVETLERİNİZİN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUP KONTROL EDİNİZ !

ARKADAŞLIK İSTEĞİNİ GÖNDEREBİLMEMİZ İÇİN DİSCORD ID NUMARANIZI VEYA ADINIZI # NUMARANIZI BİZE VERMENİZ GEREKMEKTEDİR !

ID ALMA KAPALI İSE NASIL ALINIR ?

 • Discord Kullanıcı Ayarları Kısmını Açınız.
 • Gelişmiş Kısmına Tıklayınız.
 • İlk Sırada ki Geliştirici Modu Kapalı İse Onu Aktif Ediniz ve Discord Ana Sayfasına Geri Geliniz.
 • Herhangi Bir Sunucuda Kendi Adınızın Üstüne Gelerek Mouse İle Sağ Tıklayınız ve ID'yi Kopyala Tıklayınız.
 • Bu Rakamlardan Oluşan ID Numaranızı Bize İletmeniz Yeterlidir.

Ürün Hakkında Bilgi 

 • Arkadaşlıktan Çıkma, Düşme vs Gibi Problemler Yaşanmaz Siz Arkadaşlıktan Çıkarmadığınız Sürece.
 • Üyeliklerin Hepsi E-Mail Onaylanmıştır.
 • Üyelikler Profil Resimli ve Resimsiz Şeklinde Karışık Şekilde Gelir.
 • Üyeliklerin İsimleri Global Dünya Geneli Kullanılan Nicklerden Oluşmaktadır.
 • Üyeliklerin Nickleri Karışık Olarak Dünya Genelinde Kullanılan Global Nicklerden ve Türk ( Bayan - Erkek ) İsimlerden Oluşmaktadır.
 • Üyelikler Bayan - Erkek Karışık Olarak Gelir.

Gece Geç Saatte veya Sabah Erken Saatlerde Ödeme Yaptınız Mesajınızı Ödemenizi Görmedik Pc Başında Değiliz Mesaj Olarak Bize Adresinizi Bırakın Biz Siteye Giriş Yaptığımız Gibi Gönderiminizi Başlatırız.

Hızlı Boots Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Teslimat
10
İletişim
10
Memnuniyet
Slmkrkmz14
Slmkrkmz14
Hızlı ve güzel tercih ederim
Bartis
Bartis
Hızlıca geldi teşekkürler
darknessbaba
darknessbaba
Sürekli alışveriş yapıyorum güvenilir ????
AliSinan
AliSinan
Baya iyi bir ürün herkese tavsiye ederim
aumut
aumut
Kendisi Gerçekten güvenilir ve ilgili arkadaş discord üzerinden ilgileniyor gayet güvenilir
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.