Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
102NEYMAR TORES BECAHM FORLAN İCON TAKİM ENLER
102NEYMAR TORES BECAHM FORLAN İCON TAKİM ENLER
102NEYMAR TORES BECAHM FORLAN İCON TAKİM ENLER
102NEYMAR TORES BECAHM FORLAN İCON TAKİM ENLER
102NEYMAR TORES BECAHM FORLAN İCON TAKİM ENLER
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#20120

102NEYMAR TORES BECAHM FORLAN İCON TAKİM ENLER

Pes Mobile oyununun en iyi Barcelona boost iconlari 102 Neymar 100 Messi 100ferran 100 Romario guardiola gibi bütün 100luk iconlari yanında Fernando Tores forlan inzagi becahm gings rivaldo gibi en iyi iconlar mevcuttur dur haftanın en yüksek dereceli potw oyuncular 100 Luk ve legand efsane kadro da vardır hepsi antrenör olmuştur ve antrenör kutusu dolu dur= İçinde 1000 bin myclup var dir 200 TL değerinde sadece=20 bin efp puanı vardır 1 icon daha alınabilir=131 pozisyon takviye fişi=16 legand e...

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Sahibiyim: Evet
Bilgi Değişimi: Değiştirilebilir
İcon Sayısı: 14
Tüm detayları gör
 • İlan 1 hafta önce oluşturuldu.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
Slmn026 Slmn026 2 Başarılı İşlem
2
İlan Ücreti
345.00 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
İlk Sahibiyim: Evet
Bilgi Değişimi: Değiştirilebilir
İcon Sayısı: 14
Efsane Sayısı: 20
Takım Gücü: 99
Derece: 1200

Pes Mobile oyununun en iyi Barcelona boost iconlari 102 Neymar 100 Messi 100ferran 100 Romario guardiola gibi bütün 100luk iconlari yanında Fernando Tores forlan inzagi becahm gings rivaldo gibi en iyi iconlar mevcuttur dur haftanın en yüksek dereceli potw oyuncular 100 Luk ve legand efsane kadro da vardır hepsi antrenör olmuştur ve antrenör kutusu dolu dur

= İçinde 1000 bin myclup var dir 200 TL değerinde sadece

=20 bin efp puanı vardır 1 icon daha alınabilir

=131 pozisyon takviye fişi

=16 legand efsane oyuncuları

=12 potw 100=99=98 vardır

=16 beceri fisi

Dolu dolu hesap dir konomi id ve şifresi ile vereceğim meil adresi değiştirme de yardımcı olurum sakin meil adresi değiştirme den hesap almayın dolandırıcılara karşı dikkatli olun iconsuz takım almayınız değersiz ve masrafsız dir her icon değerli değildir bilginiz olsun DİĞER İLANLARIMA VE SATİSLARİMA BAKABİLİRSİNİZ SATIŞLARIM REFERANSİMDİR ALANA HAYIRLI OLSUN

10
Genel Ortalama
10
Güvenilirlik
10
Memnuniyet
10
İletişim
10
Teslimat
Ahmettank
Ahmettank
Arkadaşlar bu kullanıcidan rahat ve güvenirli şekilde hesab alabilirsiniz size çok yardımcı olur hayırlı olsun şimdiden herkese
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.