Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
89 OYUNLU 3000 TL LİK HESAP İHTİYAÇTAN SATILIK
89 OYUNLU 3000 TL LİK HESAP İHTİYAÇTAN SATILIK
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#44554

89 OYUNLU 3000 TL LİK HESAP İHTİYAÇTAN SATILIK

HESABIN MAİLİNİ KENDİ ÜSTÜNÜZE ALABİLİRSİNİZHESAPTA 89 ADET OYUN VARDIRHESAPTAKİ DEĞERLİ OYUNLAR;ARK: SURVİVAL EVOLVEDBİOSHOCK REMASTERED 1-2BORDERLAND 3CİTİES SKYLİNESCONTROLFALLOUT 3 (TÜM DLCLER DAHİL)FAR CRY 6FAR CRY NEW DAWNGTA VKNOCKOUT CİTYMANEATERNBA 2K21PREYPC BUİLDİNG SİMULATORRDR 2SHADOW OF THE TOMB RAİDER: DEFİNİTİVE EDİTİONSONİC MANİASUPRALANDWOLFENSTAİN: THE NEW ORDERAMNESİA: REBİRTHBU OYUNLARIN DIŞINDA DAHA ÇOK FAZLA HER TÜRDEN SEVİLEN OYUN VARDIR.PAZARLIK PAYI VARDIR.(YORUM YAPAN ...

Bilgi Değişimi: Değiştirilebilir
Mail Değişimi: Değiştirilebilir
Garanti: Yok
Tüm detayları gör
 • İlan 2 hafta önce güncellendi.
 • Kalan süre hesaplanıyor.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
SoLdieR17 SoLdieR17 2 Başarılı İşlem
2
Stoklardan anında teslim edilecektir.
İlan Ücreti
220,00
Stok 1
Bilgi Değişimi: Değiştirilebilir
Mail Değişimi: Değiştirilebilir
Garanti: Yok
Garanti Süresi (Gün): 1
Oyun Modu: Online
Yasaklanma Durumu: Yok

HESABIN MAİLİNİ KENDİ ÜSTÜNÜZE ALABİLİRSİNİZ

HESAPTA 89 ADET OYUN VARDIR

HESAPTAKİ DEĞERLİ OYUNLAR;

ARK: SURVİVAL EVOLVED

BİOSHOCK REMASTERED 1-2

BORDERLAND 3

CİTİES SKYLİNES

CONTROL

FALLOUT 3 (TÜM DLCLER DAHİL)

FAR CRY 6

FAR CRY NEW DAWN

GTA V

KNOCKOUT CİTY

MANEATER

NBA 2K21

PREY

PC BUİLDİNG SİMULATOR

RDR 2

SHADOW OF THE TOMB RAİDER: DEFİNİTİVE EDİTİON

SONİC MANİA

SUPRALAND

WOLFENSTAİN: THE NEW ORDER

AMNESİA: REBİRTH

BU OYUNLARIN DIŞINDA DAHA ÇOK FAZLA HER TÜRDEN SEVİLEN OYUN VARDIR.

PAZARLIK PAYI VARDIR.

(YORUM YAPAN emirbatuokten İSİMLİ KULLANICI BOOST SIRASINDA TROLLEDİĞİ İÇİN SİPARİŞİNİ İPTAL ETTİM. PARA FİLAN ALMADIM KULLANICIDAN.)

1
Genel Ortalama
1
Güvenilirlik
1
Teslimat
1
İletişim
1
Memnuniyet
emirbatuokten
emirbatuokten
çok kötü bi satıcı sakın ilan almayın kazıklıyor
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.

Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.

Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.