Blog Hakkımızda Güvenilirlik İletişim Yardım Merkezi
Bu ilanın yayın süresi sona erdi

İlanın yayın süresi sona erdiği için herhangi bir işlem gerçekleştiremezsiniz.

10 Adet Growtopia Diamond Lock
Zoom yapmak için resmin üzerine tıklayın.
#18953

10 Adet Growtopia Diamond Lock

⚡ Hızlı Teslimat ⚡Satın aldıktan sonra GrowID ve World Name'i mesaj ile gönderiniz.

Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Dl Miktarı: 10
Anlık Teslimat: Evet
 • İlan 1 ay önce güncellendi.
 • İtempazar güvenli ticaret sistemi ile %100 güvendesiniz.
bcansiz74 bcansiz74 49 Başarılı İşlem
6
İlan Ücreti
92.50 ₺
Teslimat Süresi : 3 Saat içerisinde
Dl Miktarı: 10
Anlık Teslimat: Evet

⚡ Hızlı Teslimat ⚡

Satın aldıktan sonra GrowID ve World Name'i mesaj ile gönderiniz.

9
Genel Ortalama
9.5
Güvenilirlik
9.1
Teslimat
9.2
İletişim
9
Memnuniyet
aspcetrix17
aspcetrix17
zamanlama harika çok teşekkürler
EfeNuri
EfeNuri
Güvenilir, Hızlı Teslimat
bataja77
bataja77
çok hızlı ve anlayıişlı
aspcetrix17
aspcetrix17
15 dk dedi ürün teslim edilmedi
thazz
thazz
gayet ilgili ve iyi bir satıcı
EnoXie
EnoXie
ENNNN GÜZEL EN AKTİF SATICI
Ehad
Ehad
biraz uzun sürdü ama yine de ürün bana ulaştı
Mrlyro
Mrlyro
m8uhteşemdi anında mesajla cevp verip hemen veriyolar yanında hedşiye wl de verkmektelerdir muhteşem
Mrlyro
Mrlyro
arkadaşlar 1 gundur beklyirom vermed,i
cyberbullz12
cyberbullz12
mükemmel güvenilir en güvenilir ve güvenilir
cyberbullz12
cyberbullz12
hızlı ve güvenilir alin bas bas basss
yakuper3453
yakuper3453
çok hızlı teslimat uygun fiyat ve %100 güvenilir
Satıcı değerlendirmesi nedir ?

Satıcı değerlendirmesi, bu satıcının daha önce satış yaptığı üyeler tarafından yapılan yorum ve puanlamasının bütünüdür.

Değerlendirme sıralaması neye göre yapılır ?

Değerlendirmeler, değerlendirmeyi yapan kullanıcıların İtemPazar seviyelerine göre büyükten küçüğe olarak yapılmaktadır. Özel statüde ki üyelerimizin değerlendirmeleri en üstte gözükmektedir.

İtemPazar alıcı ile satıcı arasında bir güven köprüsü oluşturulur ve ticaretin güvenli şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Sistem tamamen otomatik işlemektedir. Canlı destek aracılığıyla işlem yapılmamaktadır. 

Eğer satıcı veya alıcı site dışı platformlardan görüşmek isterse (skype, whatsapp, instagram, discord) durumu hemen canlı desteğe bildiriniz. Sitemizin mesajlaşma sistemi üzerinden yapılmayan işlemlerde hiçbir şekilde destek sağlanmamaktadır.
Sistem nasıl çalışır?

 1. Alıcı beğendiği ilanı üyeliğine bakiye yükleyerek satın alır. Alıcı bakiye yükledikten sonra ilanı satın alır, satıcıya teslimatı gerçekleştirmesi için sms ve email gönderilir. Alıcının ödediği ücret İtempazar Güvenli Havuz Hesabında bekletilir.
 2. Satıcı siteye bağlanır ve "siparişlerim" sayfasına girdikten sonra "Sattığım İlanlar" butonuna tıklayıp, sattığı ürünün teslime hazır olduğunu işaretler. Bu aşamada alıcıya siteye bağlanması için sms ve email gönderilir.
 3. Teslimatı yaparken video kaydı almak ZORUNLUDUR. Eğer hesap satışı yapılıyorsa mesajlaşma sistemi üzerinden hesap id, şifre ve mail bilgisini teslim eder. Teslimatı yaptıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek ürünü teslim ettim seçeneğini işaretler.
 4. Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra "siparişlerim" sayfasına girerek, ürünü teslim aldım seçeneğini işaretlediğinde ücret satıcıya aktarılır. Alıcının teslimat onayını gerçekleştirmesi için 24 saati vardır, eğer 24 saat içerisinde onaylamazsa işlem otomatik olarak onaylanır ve para satıcıya aktarılır.
 5. Eğer alıcı "ürünü teslim almadım" seçeneğini işaretlerse satıcıdan kanıt olarak video kaydı istenir. Satıcının teslimatı yaptığı tespit edilirse alıcı siteden yasaklanır.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi için lütfen okuyunuz!

 1. Lütfen sistem tarafından mesaj ve bildirim gelene kadar kimseye ürünü teslim etmeyin. Aksi taktirde İtempazar olarak size yardımcı olamayız.
 2. Kendini yetkili olarak tanıtan kişilere hesap bilgisi teslim etmeyiniz.
 3. Yaptığınız hatalı teslimat durumunda www.itempazar.com hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
 4. Alıcı ile sadece sitemiz üzerinden mesajlaşın. Whatsapp, Facebook, Discord, İnstagram veya oyun içerisinden konuşarak yaptığınız işlemlerde size destek sağlanamaz. Site üzerinden yapılan konuşmalar için destek sağlayabiliyoruz.
 5. Hesap alışverişlerinizde şifreyi değiştirmeden ve mail adresini tamamen üzerinize almadan hesabı teslim aldığınızı onaylamayın. Tüm bilgilerin tamamen sizde olduğundan emin olduktan sonra onay işlemini yapabilirsiniz.
 6. İtempazar sadece hesap alışverişi aşamasında sizi korumakla yükümlüdür. Hesap alışverişi gerçekleştikten sonra çıkacak sorunlardan İtempazar sorumlu tutulamaz. Alışverişten sonraki süreç tamamen alıcı ile satıcı arasındadır.


Bu adımları uyguladığınız taktirde paranız %100 İtemPazar güvencesindedir. Yaşadığınız her türlü sorun veya aklınızdaki sorular için sitemizin canlı desteğine bağlanabilirsiniz. İyi alışverişler dileriz.